W jaki sposób skorzystać z usługi Banery Google w home.pl?

Usługa Banery Google w home.pl, to nic innego, jak reklama graficzna Twojego biznesu, wyświetlana w najpopularniejszych miejscach w Internecie. Reklamy będą wyświetlanie w Google Display Network (GDN). GDN liczy ponad 2 miliony stron internetowych, 650 tysięcy różnego rodzaju aplikacji mobilnych, a także serwisy takie jak Gmail, czy YouTube. Zespół specjalistów reklamy internetowej w home.pl pomoże Ci przeprowadzić skuteczną kampanię banerową Google Display Network: odpowiednio skonfigurować miejsca, w których ma się wyświetlać i dobrać idealnego odbiorcę tych reklam. Po wszystkim otrzymasz rzeczowy raport z działań reklamowych w ramach przeprowadzanej dla Ciebie usługi Banery Google.

Zakup usługi Banery Google przez stronę home.pl

Aby zamówić reklamę internetową (w tym Banery Google) w home.pl, przejdź na stronę: Reklama i marketing internetowy i wypełnij znajdujący się na stronie formularz kontaktowy. Reklama internetowa Twojej witryny zostanie indywidualnie wyceniona przez naszych specjalistów. Nasza wycena jest bezpłatna.

Pamiętaj, że im więcej informacji zawrzesz w formularzu, tym sprawniej przebiegnie rozmowa z naszym specjalistą, który będzie mógł przygotować wstępne propozycje działań dla Twojej kampanii banerowej.

Dane, które powinieneś przygotować, to: Twoje imię i nazwisko, Twój adres e-mail, adres Twojej strony WWW, którą chcesz reklamować. Zastanów się również do kogo chcesz kierować swoją reklamę banerową – pomoże to przy odpowiednim stargetowaniu i skonfigurowaniu kampanii.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę

Trafiaj do ponad 90% użytkowników Internetu

Reklama banerowa działa na wyobraźnię odbiorców. Wyświetlaj ją wszędzie tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci.