W jaki sposób skorzystać z usługi Banery Google w home.pl?


Usługa Banery Google w home.pl, to nic innego, jak reklama graficzna Twojego biznesu, wyświetlana w najpopularniejszych miejscach w Internecie, należących do sieci reklamowej Google Display Network (GDN). GDN liczy ponad 2 miliony stron internetowych, 650 tysięcy różnego rodzaju aplikacji mobilnych, a także serwisy takie jak Gmail, czy YouTube.

Zespół specjalistów reklamy internetowej w home.pl pomoże Ci przeprowadzić skuteczną kampanię banerową Google Display Network: odpowiednio skonfigurować miejsca, w których ma się wyświetlać i dobrać idealnego odbiorcę tych reklam. Po wszystkim otrzymasz rzeczowy raport z działań reklamowych w ramach przeprowadzanej dla Ciebie usługi Banery Google.

Jak rozpocząć korzystanie z usługi Banery Google w home.pl?

Zakup usługi Banery Google przez stronę home.pl

  1. Wejdź na stronę produktową Banery Google dostępną: tutaj.
  2. Wybierz interesujący Ciebie pakiet,
  3. Sfinalizuj zamówienie, dokonując płatności.

Po zakupie, w ciągu maksymalnie 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz zespół specjalistów od reklamy internetowej w celu omówienia szczegółów kampanii Banery Google.

Pakiety cenowe usługi Banery Google w sieci reklamowej Google Display Network od home.pl

Przesłanie formularza z zapytaniem o darmową wycenę

Jeżeli podczas etapu wyboru usługi, nie możesz zdecydować się na konkretny predefiniowany pakiet cenowy, lub po prostu nie wiesz, który z nich będzie najlepiej przystosowany do Twojego biznesu – nic straconego.

Uzupełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie produktowej Banery Google. W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz zespół specjalista od reklamy banerowej Google i przedstawi Ci ofertę szytą na miarę Twojego biznesu i dostosowana do branży, w której prowadzisz swoją działalność.

WAŻNE! Pamiętaj, że im więcej informacji zawrzesz w formularzu, tym sprawniej przebiegnie rozmowa z naszym specjalistą, który będzie mógł przygotować wstępne propozycje działań dla Twojej kampanii banerowej.

Dane, które powinieneś przygotować, to: Twoje imię i nazwisko, Twój adres e-mail, adres Twojej strony WWW, którą chcesz reklamować. Zastanów się również do kogo chcesz kierować swoją reklamę banerową – pomoże to przy odpowiednim stargetowaniu i skonfigurowaniu kampanii.

Skorzystaj z usługi Banery Google od home.pl już teraz i zamów usługę tutaj.

Trafiaj do ponad 90% użytkowników Internetu

Reklama banerowa działa na wyobraźnię odbiorców. Wyświetlaj ją wszędzie tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci.


Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie