Jak wygląda proces tworzenia kampanii Google Ads w home.pl?

Reklama Google Ads jest najszybszą i najskuteczniejszą formą reklamy w wyszukiwarce Google. Po uruchomieniu kampanii tekstowej Google Ads trafisz z reklamą swojej strony WWW już w 24 godziny.

Przykładowe wyniki wyszukiwarki Google z reklamą Google Ads. Jak zamówić reklamę w internecie w home.pl?
 

Wybieram ofertę reklamy Google Ads (Adwords) w home.pl. Co dalej?

Aby rozpocząć promowanie swojej strony lub sklepu internetowego przy pomocy Google Ads, wypełnij formularz z prośbą o darmową wycenę reklamy w internecie.

 

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

 

Przesłałem/am formularz do home.pl z prośbą o darmową wycenę reklamy w internecie

 1. W ciągu 24h po przesłaniu formularza z prośbą o darmową wycenę skontaktuje się z Tobą nasz specjalista do reklamy Google Ads (Adwords). Podczas rozmowy ustalicie najważniejsze kwestie związane z uruchomieniem reklamy Google Ads, czyli:
  • główne tematy kampanii i główne grupy produktowe, które chcesz reklamować (im więcej tematów, tym większa kwota),
  • na jaką stronę ma prowadzić kampania Google Ads – czy chcesz kierować użytkowników na Twoją główną stronę WWW, czy może na jej podstrony,
  • budżet, jaki chcesz i jaki powinieneś przeznaczyć na kampanię. Nasz specjalista oszacuje te dane, na podstawie narzędzi Google (tj. Planer słów kluczowych),
  • czy interesują Cię inne formy reklamy Google Ads, innymi niż reklama tekstowa (tj. Google Shopping / Zakupy Google, reklamy banerowe w sieci Google Display Network czy może reklama GSP [w Gmailu]),
  • harmonogram kampanii Google Ads (minimalny okres trwania kampanii to miesiąc. Ustalicie wspólnie kiedy chcesz uruchomić kampanię reklamową i kiedy będziesz chciał ją przerwać).
 2. Jeśli akceptujesz warunki, które zostały Ci przedstawione przez specjalistę reklamy Google Ads, to otrzymasz PRO FORMĘ z ceną, jaką ustaliliście podczas rozmowy telefonicznej. PRO FORMA nie jest wiążącym dokumentem. Obejmuje tylko taki zakres czasowy, jaki ustaliliście podczas rozmowy. Nie wiążemy Cię długoterminową umową. Od Ciebie zależy, czy zechcesz kontynuować reklamę Google Ads przy pomocy naszych specjalistów.
 3. Po opłaceniu PRO FORMY, nasi specjaliści rozpoczną działania reklamowe Google Ads. Poinformujemy Cię o starcie kampanii reklamowej (np. za pomocą wiadomości e-mail).
 4. Zawsze po upływie miesiąca, dostaniesz od nas przejrzysty raport, w którym omówimy najważniejsze statystyki Twojej kampanii reklamowej i przeprowadzone działania.
Więcej informacji na temat oferty kampanii Google Ads w home.pl znajdziesz na naszej stronie: https://home.pl/reklama-internetowa/.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę