Jak wygląda proces tworzenia kampanii Google Ads w home.pl?

Reklama Google Ads jest najszybszą i najskuteczniejszą formą reklamy w wyszukiwarce Google. Po uruchomieniu kampanii tekstowej Google Ads trafisz z reklamą swojej strony WWW już w 24 godziny.

Przykładowe wyniki wyszukiwarki Google z reklamą Google Ads
Zdecydowałem się na skorzystanie z oferty reklamy Google Ads (Adwords) w home.pl. Co dalej?

Aby rozpocząć reklamowanie swojej strony lub sklepu internetowego przy pomocy usługi Google Ads, należy przesłać formularz z prośbą o darmową wycenę działań reklamowych.

Przesłałem formularz do home.pl z prośbą o darmową wycenę

 1. W ciągu 24h po przesłaniu formularza z prośbą o darmową wycenę skontaktuje się z Tobą nasz specjalista do reklamy Google Ads (Adwords). Podczas rozmowy ustalicie najważniejsze kwestie związane z uruchomieniem reklamy Google Ads, czyli:
  • główne tematy kampanii i główne grupy produktowe, które chcesz reklamować (im więcej tematów, tym większa kwota),
  • na jaką stronę ma prowadzić kampania Google Ads – czy chcesz kierować użytkowników na Twoją główną stronę WWW, czy może na jej podstrony,
  • budżet, jaki chcesz i jaki powinieneś przeznaczyć na kampanię. Nasz specjalista oszacuje te dane, na podstawie narzędzi Google (tj. Planer słów kluczowych),
  • czy jesteś zainteresowany innymi formami reklamy Google Ads, innymi niż reklama tekstowa (tj. Google Shopping / Zakupy Google, reklamy banerowe w sieci Google Display Network czy może reklama GSP [w Gmailu]),
  • Harmonogram kampanii Google Ads (minimalny okres trwania kampanii to miesiąc. Ustalicie wspólnie kiedy chcesz uruchomić kampanię reklamową i kiedy będziesz chciał ją przerwać).
 2. Jeśli zdecydowałeś się na warunki, które zostały Ci przedstawione przez specjalistę reklamy Google Ads, to nasz specjalista wystawi PRO FORMĘ z ceną, jaką ustaliliście podczas rozmowy telefonicznej. PRO FORMA nie jest wiążącym dokumentem, czyli obejmuje tylko taki zakres czasowy, jaki ustaliliście podczas rozmowy. Nie wiążemy Cię długoterminową umową, to od Ciebie zależy, czy będziesz chciał kontynuować reklamę Google Ads przy pomocy naszych specjalistów.
 3. Po opłaceniu PRO FORMY, nasi specjaliście rozpoczną działania reklamowe Google Ads. Poinformujemy Cię o starcie kampanii reklamowej (np. za pomocą wiadomości e-mail).
 4. Zawsze po upływie miesiąca, dostaniesz od nas jasny i przejrzysty raport, w którym omówimy najważniejsze statystyki Twojej kampanii reklamowej i przeprowadzone działania.
Więcej informacji na temat oferty kampanii Google Ads (AdWords) w home.pl znajdziesz tutaj.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę

Bądź na szczycie wyników wyszukiwań

Miej pewność, że klienci Cię zauważą dzięki Google Ads.