Czym jest reklama internetowa w home.pl?


Wprowadzenie

Sprzedaż oferowanych przez Ciebie produktów ciągle spada i boisz się coraz większych strat? A może Twoje działania reklamowe są mało skuteczne i myślisz o podjęciu nowych kroków, ale nie wiesz co, gdzie i za ile?

Internet daje Ci szerokie możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Kluczem do sukcesu jest prawidłowo określona grupa docelowa. Pokażemy Twoją ofertę tylko tym klientom, którzy Twoich usług w tym momencie szukają. Pozwól poprowadzić nam Twoją reklamę internetową!

Dlaczego home.pl? - Autoryzowany Partner MSP Google AdWords - Zespół doświadczonych ekspertów - Znamy potrzeby małych, średnich i wielkich firm

Reklama banerowa Google

Reklama w Google pozwala na wyświetlanie Twoich reklam oraz banerów w sieci Google Display Network. Jest to sieć reklamowa Google, która dociera do ponad 90% użytkowników Internetu, zawierając w sobie ponad dwa miliony stron internetowych oraz ponad 650 tysięcy aplikacji na urządzenia mobilne. W ramach Google Display Network możemy wyświetlać Twoje banery na: stronach internetowych, portalach informacyjnych, blogach, na portalu Youtube, w ramach poczty Gmail i w wielu innych miejscach. Więcej informacji o ofercie

Kampanie banerowe - Przykładowy widok reklamy banerowej Google

Reklama w wynikach wyszukiwania Google

Oprócz tego umożliwiamy również prowadzenie reklamy Google AdWords,czyli tekstowych reklam w wyszukiwarce Google. Specjalnie wyeksponowane odnośniki prowadzące do Twojej strony, dzięki naszym działaniom, mogą wyświetlać się w pierwszych wynikach wyszukiwania, abyś miał pewność, że Twoja strona zostanie zauważona przez potencjalnych klientów. Więcej informacji o ofercie

Reklama w wynikach wyszukiwania Google - Przykładowy widok specjalnie wyeksponowanych odnośników w wyszukiwarce Goole

Kampanie banerowe i mailingowe w Grupie WP

Współpracujemy też z Grupą WP, która daje możliwość dotarcia do milionów klientów (np. reklama banerowa w Grupie WP oraz mailing w Grupie WP). To dobry wybór, kiedy wprowadzasz nowy produkt, chcesz wesprzeć sprzedaż lub budować wizerunek. Więcej informacji o ofercie

  • Reklama banerowa w Grupie WP – reklama banerowa na stronach Grupy Wirtualna Polska to wyjątkowa możliwość pokazania Twojej oferty w najpopularniejszym serwisie w kraju. Jest trafnym wyborem niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić nowy produkt na rynek, zbudować swój wizerunek, czy wesprzeć sprzedaż produktów.

  • Mailing w Grupie WP – konta pocztowe Grupy WP to ponad 8 mln potencjalnych klientów Twojej firmy. Dzięki możliwości wyboru wieku, płci, zainteresowań i lokalizacji odbiorców wiadomości Twoja reklama dotrze do osób najbardziej zainteresowanych ofertą.

Kampanie banerowe i mailingowe w Grupie WP - Przykładowy widok reklamy w grupie WP

Reklama internetowa prowadzona przez specjalistów home.pl zapewni większą liczbę odwiedzin strony WWW i zwiększy sprzedaż. Twoi potencjalni klienci znajdą Cię na wysokich pozycja w wyszukiwarce Google.

Jeśli zależy Ci na kompleksowej usłudze reklamowej, bezpieczeństwie w trakcie świadczenia usługi oraz wysokim komforcie reklamy w Internecie to nasza oferta reklamowa jest właśnie dla Ciebie!

Na czym polega reklama internetowa w home.pl?

Aby rozpocząć działania z reklamą internetową razem z home.pl, wystarczy skontaktować ze specjalistami home.pl w celu wykonania darmowej wyceny. Możesz też wejść na odpowiednią podstronę ofertową, sprawdzić dostępne pakiety i zamówić wybrany pakiet. Po jego opłaceniu, skontaktuje się z Tobą specjalista home.pl w celu rozpoczęcia kampanii reklamowej.

Dodatkowe działania wspierające, czyli: Mailing do użytkowników kont Wirtualnej Polski (wp.pl), reklama banerowa na stronach Grupy Wirtualna Polska – są dodatkowymi elementami oferty, które negocjowane są indywidualnie z każdym klientem.

W ramach oferty na reklamę internetową zajmujemy się też prowadzeniem profili oraz kampanii w serwisach Facebook oraz Instagram. Zapytaj o to naszego specjalisty ds. reklamy internetowej.

Portale Społecznościowe - Facebook (prowadzenie profilu i kampanie) i Instagram (bądź widoczny)

Czy reklama internetowa jest droga?

Najdroższe są emisje banerowe i na nie mogą pozwolić sobie tylko najwięksi. Nie załamuj się, jeśli Cię na nią nie stać. Z naszą ofertą nie wydasz na reklamę oszczędności życia. Najważniejsze w reklamie internetowej jest to, aby zminimalizować koszty, a zmaksymalizować zyski. W ten sposób reklama stanie się dla Ciebie inwestycją, a nie kosztem. My wiemy jak to zrobić!

Powierz działania reklamowe liderowi w branży. Wybierz pakiet reklamowy, usiądź wygodnie w fotelu i czekaj na wyniki. Nasi specjaliści od reklamy zrobią za Ciebie wszystko.
Czy wiersz, że konsumenci szukają lokalnie? - 80% konsumentów korzysta z wyszukiwarek w Internecie, aby znaleźć lokalne informacje

Gdzie moja reklama internetowa będzie widoczna?

W zależności od wybranego pakietu, Twój pakiet reklamowy może składać się z poniższych elementów:

  • pozycjonowanie w Google,
  • reklama Zakupy Google,
  • reklama banerowa w Google,
  • reklama w wynikach wyszukiwania Google,
  • kampania banerowa na stronach wp.pl i/lub mailing do bazy wp.pl.

 

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o tym, gdzie Twoja reklama internetowa będzie widoczna. SEO vs. SEM : Jaka jest różnica i jakie ma znaczenie?

Podczas rozmowy z klientem może zostać poruszony temat działań wspierających, które są dodatkiem do oferty Reklamy internetowej i są omawiane indywidualnie z każdym klientem.

Dlatego warto reklamować się w Internecie! - Badania Jacob Nielsen Research Group - Wyniki dla Polski

Reklama internetowa i pomoc specjalistów

Nie musisz się na tym znać! Pomożemy, doradzimy i dopasujemy usługi do Twoich konkretnych potrzeb.

Kontakt - Zespół ekspertów reklamy internetowej w home.pl - Skorzystaj z naszego wsparcia

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie