Czym jest reklama internetowa w home.pl?

Sprzedaż oferowanych przez Ciebie produktów ciągle spada i boisz się coraz większych strat? A może Twoje działania reklamowe są mało skuteczne i myślisz o podjęciu nowych kroków, ale nie wiesz co, gdzie i za ile? Internet daje Ci szerokie możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Kluczem do sukcesu jest prawidłowo określona grupa docelowa. Pokażemy Twoją ofertę tylko tym klientom, którzy Twoich usług w tym momencie szukają. Pozwól nam poprowadzić Twoją reklamę internetową!

SPIS TREŚCI

Rodzaje reklam internetowych

Koniec z przepalaniem budżetu na nieefektywną promocję. Wykorzystaj moc reklamy internetowej i zacznij docierać z ofertą do tych klientów, którzy poszukują Twoich usług lub produktów. Bez przepłacania. Zobacz, z jakiego rodzaju reklam internetowych dla swojego biznesu możesz skorzystać w home.pl.

Reklama banerowa Google

Reklama w Google pozwala na wyświetlanie Twoich reklam oraz banerów w sieci Google Display Network. Jest to sieć reklamowa Google, która dociera do ponad 90% użytkowników Internetu, zawierając w sobie ponad dwa miliony stron internetowych oraz ponad 650 tysięcy aplikacji na urządzenia mobilne. W ramach Google Display Network możemy wyświetlać Twoje banery na: 

 • stronach internetowych,
 • portalach informacyjnych,
 • blogach,
 • na Youtube,
 • w ramach poczty Gmail

i w wielu innych miejscach. Więcej informacji o ofercie

Kampanie banerowe - Przykładowy widok reklamy banerowej Google

Reklama w wynikach wyszukiwania Google (Google Ads)

Umożliwiamy również prowadzenie reklamy Google Ads, czyli tekstowych reklam w wyszukiwarce Google. Specjalnie wyeksponowane odnośniki prowadzące do Twojej strony, dzięki naszym działaniom, mogą wyświetlać się w pierwszych wynikach wyszukiwania, abyś miał pewność, że Twoja strona zostanie zauważona przez potencjalnych klientów.

Reklama w wynikach wyszukiwania Google - Przykładowy widok specjalnie wyeksponowanych odnośników w wyszukiwarce Goole

Kampanie Allegro Ads

Nasza współpraca z najpopularniejszym portalem aukcyjnym w Polsce pozwoli Ci na dotarcie do klientów poprzez spersonalizowane oferty, wyświetlane w najczęściej odwiedzanych miejscach na Allegro. Twoje oferty wyświetlą się jako 2 pierwsze i 2 ostatnie na liście wyników wyszukiwania oraz na stronach przedmiotów.

Dowiedz się więcej: Co to jest Allegro Ads w home.pl?

Na czym polega reklama internetowa w home.pl?

Aby rozpocząć działania z reklamą internetową razem z home.pl, wystarczy skontaktować ze specjalistami home.pl w celu wykonania darmowej wyceny. Możesz też wejść na odpowiednią podstronę ofertową, sprawdzić dostępne pakiety i zamówić wybrany pakiet. Po jego opłaceniu skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły Twojej nowej reklamy internetowej.

W ramach oferty na reklamę internetową zajmujemy się też prowadzeniem kampanii w serwisach Facebook oraz Youtube. Zapytaj o to naszego specjalisty ds. reklamy internetowej.

Reklama na Facebooku i Youtube w home.pl

Czy reklama internetowa jest droga?

Najdroższe są emisje banerowe i na nie mogą pozwolić sobie tylko najwięksi. Nie załamuj się, jeśli Cię na nią nie stać. Z naszą ofertą nie wydasz na reklamę oszczędności życia. Najważniejsze w reklamie internetowej jest to, aby zminimalizować koszty, a zmaksymalizować zyski. W ten sposób reklama stanie się dla Ciebie inwestycją, a nie kosztem. My wiemy jak to zrobić!

Powierz działania reklamowe liderowi w branży. Wybierz pakiet reklamowy, usiądź wygodnie w fotelu i czekaj na wyniki. Nasi specjaliści od reklamy zrobią za Ciebie wszystko.
Czy wiersz, że konsumenci szukają lokalnie? - 80% konsumentów korzysta z wyszukiwarek w Internecie, aby znaleźć lokalne informacje

Gdzie moja reklama internetowa będzie widoczna?

W zależności od wybranego pakietu, Twój pakiet reklamowy może składać się z poniższych elementów:

 • pozycjonowanie w Google,
 • reklama Zakupy Google,
 • reklama banerowa w Google,
 • reklama w wynikach wyszukiwania Google,
 • kampania w Allegro Ads.

Podczas rozmowy z klientem może zostać poruszony temat działań wspierających, które są dodatkiem do oferty Reklamy internetowej i są omawiane indywidualnie z każdym klientem.

Dlatego warto reklamować się w Internecie! - Badania Jacob Nielsen Research Group - Wyniki dla Polski

Reklama internetowa i pomoc specjalistów

Nie musisz się na tym znać! Pomożemy, doradzimy i dopasujemy usługi do Twoich konkretnych potrzeb.

Kontakt - Zespół ekspertów reklamy internetowej w home.pl - Skorzystaj z naszego wsparcia

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę