Czym jest reklama internetowa w home.pl?

Wprowadzenie

Sprzedaż oferowanych przez Ciebie produktów ciągle spada i boisz się coraz większych strat? A może Twoje działania reklamowe są mało skuteczne i myślisz o podjęciu nowych kroków, ale nie wiesz co, gdzie i za ile?

Internet daje Ci szerokie możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Kluczem do sukcesu jest prawidłowo określona grupa docelowa. Pokażemy Twoją ofertę tylko tym klientom, którzy Twoich usług w tym momencie szukają. Pozwól poprowadzić nam Twoją reklamę internetową!

reklama02

We współpracy z partnerami takimi jak: Google, Wirtualna Polska, S3, Favore.pl oraz SEMstorm, stworzyliśmy ofertę, która pozwoli Twojej firmie promować się w wybranym przez Ciebie zasięgu (regionie). Dzięki działaniom naszych specjalistów, reklama Twojej strony WWW będzie wyświetlana wysoko w wynikach wyszukiwarek, np. Google. Twoja oferta będzie widoczna dla tych osób, które akurat w danej chwili poszukują informacji o produktach i usługach, które oferujesz.

Reklama internetowa prowadzona przez specjalistów home.pl zapewni większą liczbę odwiedzin strony WWW i zwiększy sprzedaż. Twoi potencjalni klienci znajdą Cię na wysokich pozycja w wyszukiwarce Google. Na prośbę klienta Twoją reklamę możemy również wyświetlić na stronach Wirtualnej Polski, w katalogu branżowym Favore.pl, czy nawet w mailingach wysyłanych do bazy użytkowników Wirtualnej Polski.

Jeśli zależy Ci na kompleksowej usłudze reklamowej, bezpieczeństwie w trakcie świadczenia usługi oraz wysokim komforcie reklamy w Internecie to nasza oferta reklamowa jest właśnie dla Ciebie!

Na czym polega reklama internetowa w home.pl?

Aby rozpocząć działania z reklamą internetową razem z home.pl, wystarczy zajrzeć na naszą podstronę: i wybrać zasięg kampanii reklamowej. Zdecyduj czy chcesz prowadzić działania reklamowe lokalnie, w ramach całego regionu czy na całą Polskę. A jeśli nie jesteś pewien, który pakiet jest dla Ciebie, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

reklama-home1Rys. Krótki opis dostępnych pakietów. Więcej informacji: https://home.pl/reklama-internetowa?utm_source=pomoc_link_reklama&utm_medium=link/szczegoly

 • Pakiet lokalny – prowadzisz działalność na terenie swojego miasta i okolic? Zyskaj nowych klientów dzięki widoczności czołowej pozycji w wyszukiwarce Google w swoich okolicach.
 • Pakiet regionalny – prowadzisz działalność na cały region, reklamuj się w swoim województwie. Nowych klientów zyskasz dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google w Twoim regionie.
 • Pakiet ogólnopolski – jeśli Twoja firma prowadzi sprzedaż w całej Polsce, wybierz reklamę ogólnopolską. Pokaż swoim potencjalnym klientom w całej Polsce!

Dodatkowe działania wspierające, czyli: Mailing do użytkowników kont Wirtualnej Polski (wp.pl), reklama banerowa na stronach Grupy Wirtualna Polska oraz oferta w katalogu branżowym – są dodatkowymi elementami oferty, które negocjowane są indywidualnie z każdym klientem. Pozycjonowanie oraz reklama w Google są stałymi elementami oferty.
Najdroższe są emisje banerowe i na nie mogą pozwolić sobie tylko najwięksi. Nie załamuj się, jeśli Cię na nią nie stać. Z naszą ofertą nie wydasz na reklamę oszczędności życia. Najważniejsze w reklamie internetowej jest to, aby zminimalizować koszty, a zmaksymalizować zyski. W ten sposób reklama stanie się dla Ciebie inwestycją, a nie kosztem. My wiemy jak to zrobić!
Powierz działania reklamowe liderowi w branży. Wybierz pakiet reklamowy, usiądź wygodnie w fotelu i czekaj na wyniki. Nasi specjaliści od reklamy zrobią za Ciebie wszystko.
reklama04

Gdzie moja reklama internetowa będzie widoczna?

W zależności od wybranego pakietu, Twój pakiet reklamowy może składać się z poniższych elementów:

 • pozycjonowanie w Google,
 • reklama w Google,
 • reklama w katalogu branżowym Favore.pl (działanie wspierające),
 • kampania banerowa na stronach wp.pl i/lub mailing do bazy wp.pl (działania wspierające),
 • działania marketingowe K2 (działanie wspierające),
 • narzędzie analityczne SEMSTORM (działanie wspierające).

Działania wspierające są dodatkiem do oferty Reklamy internetowej, które są omawiane indywidualnie z każdym klientem. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o elementach i zasięgu reklamy internetowej w home.pl.
reklama03

Reklama internetowa i pomoc specjalistów

Nie musisz się na tym znać! Pomożemy, doradzimy i dopasujemy usługi do Twoich konkretnych potrzeb.

reklama05

Więcej rozwiązań

 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl