Co to jest Allegro Ads w home.pl?

W tym artykule dowiesz się jak skutecznie sprzedawać na Allegro i czym jest usługa Allegro Ads.

Co to jest Allegro Ads?

Allegro Ads to system reklamowy Allegro, przy pomocy którego Twoje produkty będą wyświetlać się w najwidoczniejszych miejscach na Allegro oznaczone jako „oferta sponsrowana”.

Gdzie wyświetlane są reklamy Allegro Ads w serwisie allegro.pl?

Rys. W tych miejscach na Allegro będzie widoczna reklama Allegro Ads

Model rozliczeniowy Allegro Ads

Allegro Ads to reklama, która opiera się na modelu rozliczeniowym Pay Per Click, co oznacza, że Twój budżet przeznaczony na reklamę będzie malał dopiero w momencie, gdy użytkownik kliknie w Twoją reklamę i wejdzie na stronę ofertową.

Według danych własnych Allegro z 2018 roku, sprzedaż produktów, które znajdują się na dwóch pierwszych pozycjach w listingu produktów to 21% spośród wszystkich transakcji na Allegro. Dzięki Allegro Ads możesz umieścić tam swoje produkty i zwiększyć sprzedaż.

W home.pl ustalimy z Tobą: budżet dzienny, a także budżet całkowity, jakie chcesz zainwestować w promowanie swoich produktów na Allegro. Porozmawiamy również z Tobą o tym, jaką chcesz przeznaczyć maksymalną stawkę za jedno kliknięcie (Max CPC). Jeżeli Twoja konkurencja będzie promować te same oferty przy pomocy Allegro Ads, wówczas nastąpi licytacja i system wyświetli reklamę, która ma ustawioną najwyższą stawkę MAX CPC.

Od czego zależy wysokość stawki za kliknięcie (Max CPC)?

Stawka jest sugerowana przez algorytm Allegro Ads, a jej wysokość zależy od wielu czynników: od konkurencyjności w danej kategorii, a także od rodzaju kategorii (działu). Minimalny koszt za kliknięcie może wynosić 10 groszy (w działach: Wypoczynek, Uroda, Sport, Moda i Elektronika) lub 25 groszy (w takich działach jak: Dom i Ogród, Ogłoszenia, Firma, Zdrowie, Supermarket).

Jak skorzystać z oferty Allegro Ads w home.pl?

Aby skorzystać z efektywnej promocji Twoich produktów na Allegro, wejdź na stronę: https://home.pl/reklama-internetowa/allegro-ads i prześlij formularz ze swoimi danymi kontaktowymi. Skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci darmową wycenę reklamy Allegro Ads dostosowanej do Twojego biznesu.

Zaufaj doświadczeniu home.pl i zgłoś się po darmową wycenę reklamy Allegro Ads. Prześlij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę

Allegro Ads - reklama Twoich ofert na Allegro

Wyświetlaj swoje oferty na pierwszych miejscach listy wyszukiwania Allegro i sprzedawaj więcej już teraz!