Płatności za reklamę internetową w home.pl

Wprowadzenie

Zamówienia usług reklamy internetowej realizowane są przez stronę: market.home.pl. Po zarejestrowaniu usługi, należy opłacić wygenerowane zamówienie na reklamę internetową. Po opłaceniu zamówienia, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu uruchomienia kampanii reklamowej.

reklama-google-24

Zamówiona kampania reklamowa jest rozpoczynana po opłaceniu zamówienia przez klienta. Zamówienie możesz opłacić on-line za pośrednictwem Panelu klienta: https://cp.market.home.pl
Nasz specjalista ds. reklamy internetowej skontaktuje się z Tobą w celu poznania i zbadania charakterystyki Twojej działalności. Wspólnie z nim wybierzesz odpowiednią formę reklamy, która będzie prowadziła nowych klientów do Twojej oferty.

platnosci-reklama2

W jaki sposób będę mógł sprawdzić wyniki kampanii reklamowej?

Raporty miesięczne z wynikami prowadzonej reklamy internetowej będą wysyłane w postaci wiadomości e-mail. W raporcie będziesz mógł sprawdzić statystykę prowadzonych kampanii, w tym ich skuteczność oraz zasięg. Dane zawarte w statystykach są bezcennym źródłem informacji na temat Twojej reklamy, a przy okazji pozwolą wprowadzić niezbędne zmiany, które spowodują wzrost skuteczności wprowadzonych działań reklamowych.

W przypadku, jeśli pakiet reklamy internetowej obejmuje usługi marketingowe i pozycjonowania od firmy S3, to do dyspozycji będziesz miał dodatkowy panel dla klientów (dane dostępu otrzymasz w wiadomości e-mail).

platnosci-reklama1

Ile kosztuje prowadzenie kampanii Google AdWords?

Prowadzenie reklamy Google Adwords jest dodawane jako gratis do pakietów reklamy internetowej. Klient usługi reklamy internetowej samodzielnie zasila budżet Google Adwords – Pakiet Lokalny max 1000zł, Pakiet Regionalny max 3000zł, Pakiet Ogólnopolski max 6000zł. Więcej informacji na temat warunków reklamy w Google znajdziesz pod tym adresem.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta AdWords, to w ramach zakładania nowego konta otrzymasz gratis nawet 430 zł do wykorzystania w kampanii reklamowej Google AdWords na pierwszy miesiąc. Kolejne doładowania konta wykonuje klient.
reklama03

Jakie są ceny pakietów reklamy internetowej?

Informacje o pakietach reklamy oraz ich cenie znajdziesz pod adresem:

Rys. Ogólny opis pakietów reklamy. Więcej informacji: https://home.pl/reklama-internetowa?utm_source=pomoc_link_reklama&utm_medium=link/szczegoly

Stałe elementy oferty oraz dodatkowe działania wspierające

Dodatkowe działania wspierające, czyli: Mailing do użytkowników kont Wirtualnej Polski (wp.pl), reklama banerowa na stronach Grupy Wirtualna Polska oraz oferta w katalogu branżowym – są dodatkowymi elementami oferty, które negocjowane są indywidualnie z każdym klientem. Natomiast pozycjonowanie oraz reklama w Google są stałymi elementami oferty.

Oznacza to, że zamówienie pakietu reklamy internetowej jest równoznaczne z pozycjonowaniem oraz reklamą w Google. Wszelkie dodatkowe elementy (tzw. działania wspierające) są negocjowane z każdym klientem indywidualnie.

W jaki sposób zostanę powiadomiony o płatnościach za usługi reklamy internetowej?

Powiadomienia o wygasającej usłudze wysyłamy na adres e-mail klienta na 14, 7 oraz 1 dzień przed zakończeniem ważności usługi. Każdy klient reklamy internetowej może liczyć na kontakt naszego specjalisty w celu omówienia oferty na przedłużenie. Przykład wiadomości e-mail wysyłanej w momencie wygasania usługi reklamy internetowej znajdziesz poniżej:wygasanie_prtscr

Rys. Przykładowa wiadomość e-mail wysyłana do klienta w momencie wygasania usługi.

W jaki sposób skontaktować się ze specjalistą ds. reklamy internetowej w home.pl?

Nie musisz się na tym znać! Pomożemy, doradzimy i dopasujemy usługi do Twoich konkretnych potrzeb.

reklama05

Więcej rozwiązań

  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl