Płatności za reklamę internetową w home.pl

Wprowadzenie

Po wybraniu i zamówieniu pakietu reklamy internetowej, należy opłacić wygenerowane zamówienie na reklamę internetową. Po zamówieniu usługi, uzyskasz możliwość zarządzania bilingiem i rozliczeniami związanymi z usługą reklamy internetowej (np. opłacenie abonamentu).

Po opłaceniu zamówienia na usługi reklamy internetowej, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu uruchomienia kampanii reklamowej.

reklama-google-24

Zamówiona kampania reklamowa jest rozpoczynana po opłaceniu zamówienia przez klienta. Zamówienie możesz opłacić on-line za pośrednictwem Panelu Klienta home.pl: https://cp.home.pl
Nasz specjalista ds. reklamy internetowej skontaktuje się z Tobą w celu poznania i zbadania charakterystyki Twojej działalności. Wspólnie z nim wybierzesz odpowiednią formę reklamy, która będzie prowadziła nowych klientów do Twojej oferty.

platnosci-reklama2

W jaki sposób będę mógł sprawdzić wyniki kampanii reklamowej?

Raporty miesięczne z wynikami prowadzonej reklamy internetowej będą wysyłane w postaci wiadomości e-mail. W raporcie będziesz mógł sprawdzić statystykę prowadzonych kampanii, w tym ich skuteczność oraz zasięg. Dane zawarte w statystykach są bezcennym źródłem informacji na temat Twojej reklamy, a przy okazji pozwolą wprowadzić niezbędne zmiany, które spowodują wzrost skuteczności wprowadzonych działań reklamowych.

platnosci-reklama1

Ile kosztuje prowadzenie kampanii reklamowej w internecie?

Najdroższe są emisje banerowe i na nie mogą pozwolić sobie tylko najwięksi. Nie załamuj się, jeśli Cię na nią nie stać. Z naszą ofertą nie wydasz na reklamę oszczędności życia. Najważniejsze w reklamie internetowej jest to, aby zminimalizować koszty, a zmaksymalizować zyski. W ten sposób reklama stanie się dla Ciebie inwestycją, a nie kosztem. My wiemy jak to zrobić!

Powierz działania reklamowe liderowi w branży. Wybierz pakiet reklamowy, usiądź wygodnie w fotelu i czekaj na wyniki. Nasi specjaliści od reklamy zrobią za Ciebie wszystko.

Jakie są ceny pakietów reklamy internetowej?

Informacje o dostępnych pakietach reklamy internetowej w home.pl oraz ich cenie znajdziesz pod poniższymi adresami:

Stałe elementy oferty oraz dodatkowe działania wspierające

Dodatkowe działania wspierające, czyli: Mailing do użytkowników kont Wirtualnej Polski (wp.pl), reklama banerowa na stronach Grupy Wirtualna Polska – są dodatkowymi elementami oferty, które negocjowane są indywidualnie z każdym klientem.

W jaki sposób zostanę powiadomiony o płatnościach za usługi reklamy internetowej?

Powiadomienia o wygasającej usłudze wysyłamy na adres e-mail klienta na 14, 7 oraz 1 dzień przed zakończeniem ważności usługi. Każdy klient reklamy internetowej może liczyć na kontakt naszego specjalisty w celu omówienia oferty na przedłużenie. Przykład wiadomości e-mail wysyłanej w momencie wygasania usługi reklamy internetowej znajdziesz poniżej:wygasanie_prtscr

Rys. Przykładowa wiadomość e-mail wysyłana do klienta w momencie wygasania usługi.

W jaki sposób skontaktować się ze specjalistą ds. reklamy internetowej w home.pl?

Nie musisz się na tym znać! Pomożemy, doradzimy i dopasujemy usługi do Twoich konkretnych potrzeb.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub