Jak wykonać przelew z zagranicy do home.pl?


Realizacja przelewów zagranicznych (np. z Niemiec lub Wielkiej Brytanii) na konto home.pl, wymaga podania specyficznych danych, takich jak numer: SWIFT oraz IBAN.

IBAN to numer rachunku w formacie międzynarodowym, składa się z kodu kraju i numeru rachunku. Natomiast SWIFT (inaczej kod BIC), to tak zwany kod banku, który składa się z około 8 znaków.

Informacje wymagane dla przelewów do home.pl z innych krajów niż Polska:

home.pl S.A.
ul. Zbożowa 4
70-653 Szczecin

SWIFT: BREXPLPW
IBAN: PL

WAŻNE! Pamiętaj, że IBAN jest to numer rachunku bankowego, na który powinieneś wykonać przelew za usługi, poprzedzony kodem kraju (PL). Numer rachunku, na który powinieneś zrobić przelew znajdziesz w Panelu klienta home.pl lub na przesłanej PRO FORMIE. Kliknij tutaj, aby sprawdzić gdzie możesz znaleźć numer rachunku do wpłat. Podczas realizacji przelewu z zagranicy pamiętaj, aby poprzedzić ten numer rachunku kodem kraju, czyli PL.

Płatność cykliczna kartą to wygodny i bezpieczny sposób opłacania Twoich usług w home.pl. Polega na automatycznym pobieraniu opłat z Twojej karty, której dane możesz zapisać w Panelu klienta. Dzięki tej metodzie Twoje rachunki zapłacą się „same”. Jedyne, co musisz zrobić, to pamiętać o zapewnieniu środków na karcie.

Płać z Mastercard® i zyskaj do 10% rabatu
Wybierz metodę płatności cyklicznej kartami Mastercard® podczas zamawiania usług w home.pl, a otrzymasz:

  • rabat 10% na usługę G Suite,
  • rabat 10% na usługę Office 365,
  • rabat 5% na usługę homecloud backup premium L – 100 GB.

 

Jak uruchomić płatności cykliczne kartą? Zobacz wideo

Jak włączyć płatność cykliczną kartą płatniczą w home.pl?
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.