Czy mogę opłacić usługę po przekroczeniu terminu?


Płatność cykliczna kartą to wygodny i bezpieczny sposób opłacania Twoich usług w home.pl. Polega na automatycznym pobieraniu opłat z Twojej karty, której dane możesz zapisać w Panelu klienta. Dzięki tej metodzie Twoje rachunki zapłacą się „same”. Jedyne, co musisz zrobić, to pamiętać o zapewnieniu środków na karcie.

Płać z Mastercard® i zyskaj do 10% rabatu
Wybierz metodę płatności cyklicznej kartami Mastercard® podczas zamawiania usług w home.pl, a otrzymasz:

  • rabat 10% na usługę G Suite,
  • rabat 10% na usługę Office 365,
  • rabat 5% na usługę homecloud backup premium L – 100 GB.

 

Jak uruchomić płatności cykliczne kartą? Zobacz wideo

Jak włączyć płatność cykliczną kartą płatniczą w home.pl?

Gdy minie termin płatności lub zakończy się okres ważności usługi i zostanie ona wyłączona, to w przypadku większości usług, nadal istnieje możliwość ich przywrócenia (np. domeny lub hosting).

Skończyła się ważność domeny

Jeśli chcesz przedłużyć ważność domeny, dla której termin płatności się skończył, to nadal możesz aktywować domenę. Podczas przedłużania takiej domeny wymagane jest uiszczenie dodatkowej opłaty. Pamiętaj więc, aby przedłużać domeny zgodnie z ustalonym terminem płatności, aby uniknąć przerwy w działaniu domeny oraz konieczności uiszczenia opłaty dodatkowej.

  • Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o aktywacji domen w home.pl, dla których termin płatności minął.
  • Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o cyklu życia domen: *.pl, *.com oraz *.eu.

Skończyła sie ważność hostingu

W przypadku usługi typu serwer, jeśli minął termin płatności lub ważność usługi została przekroczona, to nadal możesz opłacić i aktywować serwer (przywracając go z całą jego zawartością). Jeśli usługa typu serwer została wyłączona więcej niż 30 dni temu, to przywrócenie serwera wraz z jego zawartością (nawet po opłaceniu PRO FORMY) może być niemożliwe.

Skończyła się ważność innej usługi

W przypadku innych usług niż domena lub serwer, dla których termin płatności lub ważność minęły, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu weryfikacji czy przedłużenie takiej usługi jest nadal możliwe.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie