Czy mogę opłacić usługę po przekroczeniu terminu?

Gdy minie termin płatności lub zakończy się okres ważności usługi i zostanie ona wyłączona, to w przypadku większości usług, nadal istnieje możliwość ich przywrócenia (np. domeny lub serwery).

Jeśli chcesz przedłużyć ważność domeny, dla której termin płatności się skończył, to nadal możesz aktywować domenę. Podczas przedłużania takiej domeny wymagane jest uiszczenie dodatkowej opłaty. Pamiętaj więc, aby przedłużać domeny zgodnie z ustalonym terminem płatności, aby uniknąć przerwy w działaniu domeny oraz konieczności uiszczenia opłaty dodatkowej.

  • Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o aktywacji domen w home.pl, dla których termin płatności minął.
  • Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o cyklu życia domen *.pl, *.com oraz *.eu.

W przypadku usługi typu serwer, jeśli minął termin płatności lub ważność usługi, to nadal możesz opłacić i aktywować serwer (przywracając go z całą jego zawartością). Jeśli usługa typu serwer została wyłączona więcej niż 30 dni temu, to przywrócenie serwera wraz z jego zawartością (nawet po opłaceniu PRO FORMY) może być niemożliwe.

W przypadku innych usług niż domena lub serwer, dla których termin płatności lub ważność minęły, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu weryfikacji czy przedłużenie takiej usługi jest nadal możliwe.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub