Czy dostanę osobne faktury, gdy wpłacę jednym przelewem?


 

Płatność cykliczna kartą to wygodny i bezpieczny sposób opłacania Twoich usług w home.pl. Polega na automatycznym pobieraniu opłat z Twojej karty, której dane możesz zapisać w Panelu klienta. Dzięki tej metodzie Twoje rachunki zapłacą się „same”. Jedyne, co musisz zrobić, to pamiętać o zapewnieniu środków na karcie.

Płać z Mastercard® i zyskaj do 10% rabatu
Wybierz metodę płatności cyklicznej kartami Mastercard® podczas zamawiania usług w home.pl, a otrzymasz:

  • rabat 10% na usługę G Suite,
  • rabat 10% na usługę Office 365,
  • rabat 5% na usługę homecloud backup premium L – 100 GB.

 

Jak uruchomić płatności cykliczne kartą? Zobacz wideo

Jak włączyć płatność cykliczną kartą płatniczą w home.pl?

Czy dostanę osobne faktury, gdy wpłacę jednym przelewem na nowej platformie home.pl?

W przypadku nowej platformy home.pl faktury VAT generowane są na podstawie dokumentów zamówień. Jeśli Twoje usługi (np. domena i hosting) zostały zamówione tego samego dnia, to zostaną one uwzględnione na jednym dokumencie zamówienia.

Jeśli usługi znajdujące się na jednym dokumencie zamówienia zostaną opłacone, np. jednym lub wieloma przelewami, to zawsze otrzymasz jedną fakturę VAT (wygenerowaną na podsatwie wspomnianego dokumentu zamówienia). Wiecej informacji jak sprawdzić historię zamówień znajdziesz pod tym adresem.

Jeśli usługi znajdują się na jednym dokumencie zamówienia, to zawsze otrzymasz jedną fakturę VAT za te usługi, na której zostaną uwzględnione wszystkie usługi z danego zamówienia.

Jeśli chcesz otrzymać osobne faktury VAT, upewnij się w Panelu klienta home.pl, że opłacane usługi znajdują się na osobnych dokumentach zamówień.

Jeśli chcesz na nowej platformie wykonać płatność za poszczególne usługi i otrzymać osobne faktury VAT, to skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Po przyjęciu zgłoszenia oraz po zaksięgowaniu środków, zostaną wystawione osobne faktury VAT zgodnie ze złożoną dyspozycją.

Czy dostanę osobne faktury, gdy wpłacę jednym przelewem na poprzedniej platformie home.pl?

Po zaksięgowaniu wszystkich wpłat od jednego abonenta, które zostały zaksięgowane na rachunku bankowym tego samego dnia, home.pl wystawia jedną fakturę VAT. Analogicznie opłacenie kilku usług, jednym przelewem, powoduje wystawienie jednej zbiorczej faktury VAT.

Zatem, jeśli opłacisz kilka usług tego samego dnia (niezależnie czy jednym czy kilkoma przelewami) i wpłata dotrze do nas jednego dnia, to otrzymasz jedną fakturę VAT uwzględniającą wszystkie opłacone usługi.

Jeśli chcesz na poprzedniej platformie wykonać płatność za poszczególne usługi i otrzymać osobne faktury VAT, to skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Po przyjęciu zgłoszenia oraz po zaksięgowaniu środków, zostaną wystawione osobne faktury VAT zgodnie ze złożoną dyspozycją.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie