Czy dostanę osobne faktury, gdy wpłacę jednym przelewem?

Czy dostanę osobne faktury, gdy wpłacę jednym przelewem na nowej platformie home.pl?

W przypadku nowej platformy home.pl faktury VAT generowane są na podstawie dokumentów zamówień. Jeśli Twoje usługi (np. domena i hosting) zostały zamówione w tym samym momencie, to zostaną one uwzględnione na jednym dokumencie zamówienia.

Jeśli usługi znajdujące się na jednym dokumencie zamówienia zostaną opłacone, np. jednym lub wieloma przelewami, to zawsze otrzymasz jedną fakturę VAT (wygenerowaną na podstawie wspomnianego dokumentu zamówienia). Więcej informacji jak sprawdzić historię zamówień znajdziesz pod tym adresem.

Jeśli usługi znajdują się na jednym dokumencie zamówienia, to zawsze otrzymasz jedną fakturę VAT za te usługi, na której zostaną uwzględnione wszystkie usługi z danego zamówienia.

Jeśli chcesz otrzymać osobne faktury VAT, upewnij się w Panelu klienta home.pl, że opłacane usługi znajdują się na osobnych dokumentach zamówień.

Jeśli chcesz na nowej platformie wykonać płatność za poszczególne usługi i otrzymać osobne faktury VAT, to skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Po przyjęciu zgłoszenia oraz po zaksięgowaniu środków zostaną wystawione osobne faktury VAT zgodnie ze złożoną dyspozycją.

Czy dostanę osobne faktury, gdy wpłacę jednym przelewem na poprzedniej platformie home.pl?

Po zaksięgowaniu wszystkich wpłat od jednego abonenta, które zostały zaksięgowane na rachunku bankowym tego samego dnia, home.pl wystawia jedną fakturę VAT. Analogicznie opłacenie kilku usług, jednym przelewem, powoduje wystawienie jednej zbiorczej faktury VAT.

Zatem, jeśli opłacisz kilka usług tego samego dnia (niezależnie czy jednym, czy kilkoma przelewami) i wpłata dotrze do nas jednego dnia, to otrzymasz jedną fakturę VAT uwzględniającą wszystkie opłacone usługi.

Jeśli chcesz na poprzedniej platformie wykonać płatność za poszczególne usługi i otrzymać osobne faktury VAT, to skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Po przyjęciu zgłoszenia oraz po zaksięgowaniu środków zostaną wystawione osobne faktury VAT zgodnie ze złożoną dyspozycją.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.