Wstawianie pieczęci zaufania SiteLock do witryny internetowej

Pieczęć zaufania SiteLock to element graficzny, dostępny na Twojej stronie WWW i informujący jej użytkowników o tym, że witryna jest pod stałą opieką narzędzi dbających o jej bezpieczeństwo.

Umieszczenie takiej pieczęci, działa analogicznie jak informowanie użytkowników strony WWW o uruchomionym certyfikacie SSL. W tym przypadku, certyfikat zapewnia szyfrowanie danych wymienianych pomiędzy przeglądarką, a serwerem, np. podczas logowania, zakupów itp, a w przypadku pieczęci SiteLock dostarcza informacji o „bezpiecznej stronie” pozbawionej np. złośliwych skryptów.

SiteLock skutecznie skanuje strony WWW w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania

Jak dodać pieczęć zaufania SiteLock do mojej strony WWW?

 1. Skorzystaj z przycisku Wdrożenie plakietki SiteLock Trust, klikając w nią (ikona tarczy).
  SiteLock - Kliknij w ikonę tarczy
 2. Przejdź przez kreator plakietki w pierwszym kroku, ustalając język plakietki. Potwierdź ustawienia klikając NEXT w prawym dolnym rogu.
  Plakietka ochronna SiteLock
 3. W drugim kroku, ustal kolor, rozmiar i jej styl. Potwierdź ustawienia klikając NEXT w prawym dolnym rogu.SiteLock - Kliknij w ikonę tarczy - Plakietka SiteLock Trust - Wybierz kolor, rozmiar i styl
 4. W trzecim kroku, konfiguracji, zostanie udostępniony kod plakietki, który możesz dodać do swojej strony WWW. Jeśli chcesz aby dodatkowo plakietka wyświetlała się automatycznie w prawym dolnym rogu strony, zaznacz dodatkową opcję. Kod zostanie zmodyfikowany i dopasowany do Twoich potrzeb. Potwierdź ustawienia klikając Zapisz ustawienia plakietki w prawym dolnym rogu.
  Bezpieczna plakietka SiteLock
 5. Po dodaniu kodu plakietki do Twojej strony WWW, zostanie ona automatycznie wyświetlona dla użytkowników.
Ręczne uruchamianie i zmiana częstotliwości skanowania?
Poprzedni
Jak zamówić usługę SiteLock?
Następny
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Skuteczna ochrona Twojej strony WWW

Usuń niebezpieczne oprogramowanie destrukcyjne z Twojej strony internetowej, zanim stanie się ono przyczyną poważnych kłopotów.