Jak opłacić wybrane usługi z PRO FORMY?


Z artykułu dowiesz się, jak opłacić wybrane usługi z PRO FORMY na poprzedniej platformie home.pl.

Korzystasz z nowej platformy home.pl? Sprawdź:

Jeśli nie chcesz opłacić wszystkich usług na PRO FORMIE, a tylko niektóre z nich, to:

  • możesz opłacić wybrane usługi za pomocą płatności online, logując się w Panelu klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi,
  • możesz opłacić wybrane usługi za pomocą przelewu tradycyjnego, wpisując w tytule przelewu nazwy usług (np. “serwer123456.home.pl”) wybranych do opłacenia. Wpłatę należy wykonać na indywidualny numer rachunku bankowego, który podany jest na pulpicie w Panelu kienta home.pl lub na PRO FORMIE.
W ten sposób możesz opłacić tylko serwer lub tylko domeny, które występują na jednej PRO FORMIE. Wystarczy, że zaznaczysz, które usługi chcesz opłacić (np. w tytule przelewu podasz nazwy usług, które chcesz opłacić).

Jak mogę opłacić wybrane usługi w Panelu klienta home.pl (płatność online)?

  1. Zaloguj się w Panelu klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi,
  2. W opcji menu Płatności -> Usługi nieopłacone  zaznacz wybrane usługi do opłacenia. W sekcji Płatności -> Faktury nieopłacone, zaznacz PRO FORMĘ do opłacenia, a w kolejnym kroku wybierz usługi (dostępne w ramach wybranej PRO FORMY) do opłacenia.
  3. Kliknij przycisk Opłać, a następnie podążaj zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami na stronie.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegółową instrukcję jak opłacić usługę metodą online.

WAŻNE! W imieniu firmy home.pl obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, która występuje jako pobierający opłatę (np. na wyciągu bankowym lub rejestrze transakcji dokonanych kartą).W przypadku pytań lub problemów z realizacją płatności prosimy o kontakt z firmą PayU S.A. pod numerem telefonu: +48 (61) 628 45 05.

Jak mogę opłacić wybrane usługi tradycyjnym przelewem?

Aby opłacić wybrane usługi tradycyjnym przelewem wpisz w tytule przelewu nazwy usług (np. serwer12345.home.pl, 12345.ssl, domena.pl) wybranych do opłacenia.

WAŻNE! Jeśli nazwy wszystkich usług, które opłacasz nie mieszczą się w tytule przelewu, to skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta i poinformuj jakie usługi z PRO FORMY będziesz opłacać. Ułatwi to identyfikację płatności lub pozwoli na przygotowanie nowej PRO FORMY.

Pamiętaj, aby wpłatę zrealizować na Twój indywidualny numer rachunku bankowego, który podany jest w Panelu klienta home.pl lub na PRO FORMIE.

Panel klienta - Pulpit - Sprawdź Nr rachunku bankowego w sekcji Płatności

Po opłaceniu wybranych usług, pozostałe usługi, których nie opłaciłeś, nadal będą widoczne w Panelu klienta. Usługi nieopłacone zostaną automatycznie usunięte (może to trwać nawet do 3 tygodni po zakończeniu ważności).

Jeśli zależy Ci na natychmiastowym usunięciu nieopłaconych usług z Panelu klienta, wyślij wiadomość do naszego Biura Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego (wskaż nazwy usług do usunięcia).

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie