Jak opłacić usługi za pomocą płatności on-line?

Z artykułu dowiesz się, jak opłacić usługi metodą online na poprzedniej platformie home.pl.

Korzystasz z nowej platformy home.pl? Sprawdź:

Za pośrednictwem Panelu klienta home.pl możesz opłacić swoje usługi za pomocą płatności online. Jest to najszybsza i najwygodniejsza metoda płatności za usługi w home.pl ze względu na natychmiastowe przedłużenie ważności usług – bez ryzyka ich utraty (np. w przypadku usług, którym kończy się abonament).
WAŻNE! Opłacanie usług za pomocą płatności online możliwe jest tuż po zakończonej rejestracji nowej usługi i/lub po wygenerowaniu PRO FORMA na przedłużenie istniejącej usługi. Kliknij tutaj, aby sprawdzić kiedy dokładnie możesz opłacić usługę za pomocą płatności online.

Jak opłacić usługi za pomocą płatności online?

 1. Kliknij poniższy przycisk i zaloguj się do usługi, która posiada uprawnienia administracyjne.
 2. Po zalogowaniu do usługi z uprawnieniami administracyjnymi, na ekranie zostanie wyświetlona lista wszystkich nieopłaconych PRO FORM.

  Panel klienta home.pl - Płatności - Przykładowy widok listy nieopłaconych PRO FORM

 3. Zaznacz jedną PRO FORMĘ, za którą chcesz dokonać płatności i kliknij Opłać.
  Panel klienta home.pl - Płatności - Lista nieopłaconych PRO FORM - Zaznacz PRO FORMĘ i kliknij przycisk Opłać
 4. W kolejnym kroku zostaniesz przeniesiony do serwisu płatności, gdzie możesz dokonać wyboru usług (które obejmuje wybrana PRO FORMA) które opłacasz. Zaznacz wszystkie lub wybrane pozycje z PRO FORMY i kliknij Opłać usługi.
  Panel klienta home.pl - Płatności - Lista nieopłaconych PRO FORM - Opłać - Zaznacz wszystkie lub wybrane pozycje z PRO FORMY i kliknij Opłać usługi
 5. W kolejnym kroku zapoznaj się z podsumowaniem płatności oraz dokonaj wyboru jednej z dostępnych metod (możesz również skorzystać z płatności BLIK).
  Panel klienta home.pl - Płatności - Lista nieopłaconych PRO FORM - Opłać - Serwis płatności - Dokonaj wyboru jednej z dostępnych metod płatności

Po poprawnym zakończeniu transakcji, zostaniesz ponownie przekierowany do Panelu klienta home.pl, a Twoje usługi będą oczekiwały na realizacje wysłanej płatności.

WAŻNE! Zanotuj numer Twojej transakcji wyświetlony na ekranie. W przypadku wystąpienia niedogodności z transakcją, skontaktuj się z firmą PayU S.A. pod numerem telefonu +48 (61) 628 45 05 i powołaj się na ten numer transakcji. Pod tym adresem możesz również skontaktować się z firmą PayU S.A. za pomocą formularza kontaktowego.

Więcej szczegółowych informacji na temat płatności online:

 • Więcej szczegółowych informacji na temat dostępnych metod płatności znajdziesz pod tym adresem.
 • Więcej informacji o przedłużaniu domen, którym zakończyła się ważność znajdziesz pod tym adresem.

Jak opłacić usługi, które zarządzane są przez https://panel.home.pl?

W przypadku następujących usług: Acronis Backup, reklamy internetowej, hosting dedykowany, Office 365 lub innych aplikacji Microsoft, które zarejestrowane są w home.pl, płatność za te usługi należy realizować za pośrednictwem panelu administracyjnego pod adresem: https://panel.home.pl

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.