Czy mogę opłacić usługę przed otrzymaniem PRO FORMY?

PRO FORMA nie jest dokumentem księgowym ani dowodem zrealizowanej transakcji. PRO FORMA generowana jest przed opłaceniem usługi i jest elementem informacyjnym, prezentującym ofertę oraz koszty transakcji. Po dokonaniu płatności i jej zaksięgowaniu, otrzymasz właściwą Fakturę VAT.

SPIS TREŚCI

Czy mogę opłacić usługę przed otrzymaniem PRO FORMY?

home.pl generuje PRO FORMĘ na 28 dni przed upływem ważności Twojej usługi (np. hosting lub domeny). Wygenerowanie PRO FORMY oznacza, że możesz zobaczyć elektroniczny obraz faktury w formacie PDF po zalogowaniu się w Panelu klienta home.pl.

TAK. Możesz opłacić usługę przelewem bankowym. W tytule przelewu podaj nazwę usługi (np. „serwer123456.home.pl”), której dotyczy wpłata oraz określ na jaki okres chcesz przedłużyć usługę.

Przykład tytułu: Usługa „kowalski.home.pl”, przedłużenie ważności usługi do stycznia 2013r.

Numer rachunku (Twój indywidualny numer IBAN), na który możesz dokonać wpłaty za przedłużenie ważności usługi, znajdziesz po zalogowaniu się do Panelu klienta home.pl (w boksie „Płatności”). Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o przedłużaniu ważności usługi za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego.

WAŻNE! Z tego artykułu dowiesz się na jaki maksymalny okres czasu możesz przedłużyć ważność usług w home.pl. Przykładowo, maksymalna ważność domeny krajowej .pl może wynosić 10 lat.

W jaki sposób mogę wcześniej otrzymać PRO FORMĘ?

Jeśli chcesz otrzymać PRO FORMĘ wcześniej niż na 28 dni przed upływem ważności usługi, to prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Czy mogę wykonać płatność online przed wygenerowaniem PRO FORMY?

Nie. Opłata metodą online dostępna jest po wygenerowaniu standardowej PRO FORMY. W celu wygenerowania PRO FORMY skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Pamiętaj, że PRO FORMA generowana jest automatycznie na 28 dni przed końcem ważności usługi! Dopiero po wygenerowaniu PRO FORMY będziesz mógł wykonać płatność elektroniczną za usługi.

  • Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się kiedy możesz opłacić usługę za pomocą płatności online.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.