Szablony graficzne – Sklep ze stylami graficznymi

23 października 2023 r. usługa eSklep została zastąpiona przez sklepy Shoper od home.pl.
Załóż sklep i:

 • Wygodnie sprzedawaj w wielu kanałach, m.in. Allegro i OLX,
 • Łatwo zmieniaj jego wygląd, dzięki gotowym szablonom,
 • Zarządzaj sprzedażą z dowolnego urządzenia,
 • Docieraj z ofertą do klientów przez blog i newsletter.

Chcesz sprawdzić, jak to działa? Przetestuj sklep Shoper od home.pl przez 14 dni za darmo.

CHCĘ PRZETESTOWAĆ SKLEP ZA DARMO

Szukasz innej platformy do sprzedaży w sieci? Poznaj więcej możliwości na otwarcie sklepu internetowego.

Po zarejestrowaniu usługi sklepu internetowego eSklep, masz wiele możliwości modyfikacji jego wyglądu.

Podstawową z nich jest wybór jednego z bezpłatnych szablonów graficznych (skórek) i ich edycja. Domyślnie sklep posiada aktywną skórkę RWD (responsywną) zapewniającą wygodę obsługi sklepu niezależnie od urządzenia, na którym klient zdecyduje się dokonać zakupu.

Możesz dokonać prostej edycji, ograniczając się do zmiany koloru, wstawienia własnego logo i banerów reklamowych oraz zmienić układ modułów. Każdy z szablonów oferuje także dostęp do Edycji zaawansowanej, która umożliwia edycję styli CSS, skryptów JS, edycję szablonów poszczególnych stron i w końcu wprowadzanie nowych elementów. Każda z tworzonych w ten sposób skórek może być powielana wielokrotnie i uruchamiana wg. własnych potrzeb.

Kolejną możliwością zmiany wyglądu sklepu, jest skorzystanie ze sklepu ze stylami graficznymi. W tym miejscu znajdziesz kilkadziesiąt szablonów (skórek) przygotowanych przez zewnętrzne agencje. Przedstawiona w tym miejscu oferta jest płatna, ale zakres zmian wprowadzonych w każdym z szablonów daleko wykracza poza podstawowe ustawienia, np. szablonów graficznych.
eSklep - Sklep ze stylami graficznymi - Przykładowe szablony graficzne dostępne w sklepie internetowym eSklep

Decydując się na skorzystanie ze sklepu ze stylami graficznymi, możesz wybrać szablon, który najbardziej odpowiada Ci wizualnie (np. układem strony, boxów, zawartych informacji) i dokonać jedynie modyfikacji kolorów, grafik. Możesz też wybrać szablon od razu dopasowany do branży w której prowadzisz sklep internetowy, a jego edycję ograniczyć tylko do zmiany nazwy i cen produktów. Wybór należy do Ciebie.

 1. Przejdź do sekcji Wygląd i treści > Wygląd sklepu > Sklep ze stylami graficznymi
 2. Wybierz branżę lub kolorystykę w której poszukujesz szablonu dla swojego sklepu
 3. Kliknij w wybrany szablon aby dowiedzieć się więcej.
 4. W nowym widoku skorzystaj z przycisku Kup i zainstaluj lub Zobacz demo, aby sprawdzić jak szablon prezentuje się na przykładowym sklepie eSklep.
 5. Zakup szablonu możesz wykonać na inne dane niż wskazane podczas rejestracji usługi sklepu. Na adres e-mail wskazany podczas zakupu otrzymasz Pro Formę, po opłaceniu której szablon będzie aktywny.
 6. Jeśli masz wątpliwości dot. wyboru właściwego szablonu, jego konfiguracji i obsługi skorzystaj z jednej z kilku możliwości kontaktu z nami:
  • Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, wybierając właściwy temat rozmowy (połączenie telefoniczne realizowane jest bezpośrednio z zespołem eCommerce opiekującym się produktem sklepu internetowego) lub zgłoś pytanie na formularzu kontaktowym,
  • Zajrzyj i zarejestruj się na Forum dyskusyjnym home.pl – www.forum.home.pl i skorzystaj z pomocy zespołu eCommerce oraz innych pracowników firmy a także użytkowników usług home.pl
Czytaj więcej
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie