CLICKPACZKA W OFERCIE HOME.PL

Serwis clickpaczka.pl to nowa na rynku usługa umożliwiająca profesjonalne wysłanie przesyłek już za 14,90 zł brutto. Nieważne, czy chcesz wysłać jedną paczkę jako osoba prywatna, czy nadajesz ich kilkadziesiąt dziennie jako firma. Czy myślisz o kopercie, czy o palecie, clickpaczka.pl gwarantuje indywidualne podejście i najlepszą cenę.

Clickpaczka.pl współpracuje z trzema firmami kurierskimi: UPS, DHL oraz K-EX. Dzięki temu, otrzymujesz nie tylko informację o cenie, ale także ogląd rynku oraz dowolność wyboru. Znając warunki nadania przesyłki możesz zdecydować, z usług której firmy chcesz skorzystać.

Nie mniej ważną cechą serwisu jest przejrzystość – tak reguł usługi, jak i samego interfejsu zamawiania. Przykładowo, nie trzeba nigdzie dzwonić, ani analizować skomplikowanych, kaskadowych tabel z wycenami, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować wysyłka. Wszystko załatwisz za pośrednictwem prostego kalkulatora umieszczonego na głównej stronie – clickpaczka.pl. Wybór serwisu clickpaczka.pl to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale i czasu. Kalkulator wyliczający cenę usługi pokazuje bowiem stawki wszystkich trzech firm kurierskich jednocześnie. Nie ma więc potrzeby wielokrotnego wpisywania tych samych danych.

Dzięki serwisowi clickpaczka.pl, kilkoma kliknięciami – zamówisz kuriera, zapłacisz i nadasz przesyłkę. Bez zbędnych formalności i jakiegokolwiek wysiłku.

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak