Migracja SharePoint – narzędzie Microsoft dla wersji Server 2010

Wsparcie techniczne SharePoint Server 2010 wygasa 13 października 2020 roku. Oznacza to, że użytkownicy tej usługi powinni zacząć planować i przygotowywać się do migracji. Aby ułatwić proces przejścia na nowsze rozwiązania, Microsoft dodał możliwość migracji danych z wersji Server 2010. Przy użyciu dedykowanego narzędzia, migracja SharePoint może zostać przeprowadzona bez problemów.

Już dziś możesz przenieść treści swoich witryn do najnowszej wersji SharePoint. Wszystkie plany: lokalne, chmurowe czy hybrydowe, mogą zostać przeniesione do usługi Office 365 przy pomocy Narzędzia Migracji. Dodatkowo, możesz teraz wybierać i tworzyć podfoldery bezpośrednio w narzędziu migracji, co pozwala na przenoszenie danych do wybranych kanałów Microsoft Teams.

Migracja SharePoint może zostać przeprowadzona narzędziem Microsoft

Narzędzie Migracji SharePoint służy do szybkiego i łatwego przenoszenia zawartości i ustawień dostępu z lokalnych witryn do nowej wersji SharePoint, OneDrive lub Office365. Microsoft stworzył to narzędzie aby ułatwić firmom i użytkownikom przejście na nowe wersje usług. Wyposażone w rozwiązania chmurowe, usprawniają funkcjonowanie firm i zespołów.

Migracja Sharepoint przy użyciu narzędzia pozwala na przenoszenie zawartości jak:

  • Foldery – przenosi pliki i struktury ich przechowywania,
  • Uprawnienia – wraz z danymi, narzędzie zachowuje uprawnienia dostępu i udostępniania,
  • Wersje – możesz zdecydować o przeniesieniu historii wersji dokumentów,
  • Witryny – przenieś strony nie korzystające z zewnętrznych narzędzi czy wtyczek,
  • Funkcje witryn – przenosząc witryny zachowasz ich interfejs, funkcje, ikony i inne elementy,
  • Składniki WebParts – dzięki narzędziu migracji można przenieść elementy stron.

Jeśli w Twoja firma potrzebuje przeprowadzić migrację stron SharePoint lub korzysta ze starszych wersji aplikacji pakietu Office, usługa migracji dostępna jest w home.pl. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby bezproblemowo przenieść wszystkie dane swojej organizacji do najnowszych wersji. Oferują one najwyższy poziom bezpieczeństwa i najlepsze funkcje, zwiększające wydajność Twojej firmy.

Office 365 z polskim wsparciem technicznym

W pakiecie posiadasz zawsze aktualną wersję wszystkich aplikacji pakietu, takich jak Word, Excel, Outlook i innych. Pracuj zdalnie z każdego miejsca.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak