Nowa platforma systemowa

Z przyjemnością informujemy, że już w najbliższym czasie wszystkim Klientom korzystającym z serwerów Hosting Unix udostępnimy nową, wydajną platformę systemową.

Rozwiązanie to, będące efektem kilkunastomiesięcznej pracy zespołu specjalistów (administratorów, programistów, architektów systemu), jest zwieńczeniem naszych doświadczeń w dziedzinie usług hostingowych i stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby Klientów.

Nowa platforma oparta została na gruntownie przebudowanym systemie operacyjnym Linux, rozwiniętym i ulepszonym w celu zapewnienia większej stabilności oraz szybkości działania. Nowy system funkcjonuje w oparciu o wydajną, w pełni 64-bitową architekturę.

Zmiana ta zapewni możliwość dalszego rozwoju naszych usług oraz pozwoli na bardziej efektywną obsługę już istniejących kont. Serwisy i oprogramowanie Klientów będą korzystały z większej wydajności nowego systemu, co wpłynie na większy komfort oraz podniesie bezpieczeństwo użytkowania naszych usług.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaplanowana migracja kont nie powodowała utrudnień dla Klientów. Operacja przeprowadzana będzie w godzinach nocnych, pomiędzy godz. 0:00, a 5:00, w czasie najmniejszego obciążenia serwerów. W trakcie trwania migracji możliwa jest chwilowa przerwa w funkcjonowaniu serwisów.

Wraz z nowym systemem zaktualizowane zostanie oprogramowanie:

  • PHP z wersji 5.2.6 na 5.2.13,
  • MySQL z wersji 5.0.66 na 5.0.89,
  • Perl z wersji 5.10.0 na 5.10.1,
  • PostgreSQL z wersji 8.2.1 na 8.2.13,
  • /cgibin/search na skrypt Google.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza, bądź pod numerem 801 44 55 55.