Poczta home.pl – obsługa i konfiguracja usługi


Od 19 sierpnia 2015 roku pod adresem www.poczta.home.pl oraz po przejściu na stronę www.home.pl i kliknięciu przycisku Poczta, będzie dostępny formularz logowania do Poczty home.pl.

Powyższa zmiana nie ma wpływu na dotychczasowe funkcjonowanie skrzynki e-mail. Logowanie do poprzedniej wersji klienta poczty, w wersji która nie jest już wspierana i rozwijana przez naszą firmę, możliwe jest nadal pod adresem www.starapoczta.home.pl

W związku z powyższą aktualizacją, zapraszamy do zapoznania się z naszą dokumentacją:

 

Artykuły uzupełniające:

WAŻNE! W przypadku korzystania z funkcjonalności ActiveSync (push e-mail) dla kont z aktywną licencją Cloud Email Xchange, informujemy że uległy zmianie nazwy serwerów pocztowych dla tej usługi. Poprzedni, stary, adres poczta.home.pl został zmieniony na poczta.home.pl. Zmiana może wymagać ponownej konfiguracji konta w programie do obsługi poczty e-mail. Więcej informacji tutaj.
WAŻNE! W przypadku korzystania z funkcjonalności protokołów CalDAV oraz CardDAV na urządzeniach Apple, informujemy że uległa zmianie nazwa serwera pocztowego dla tej usługi. Poprzedni adres dav.poczta.home.pl został zmieniony na dav.poczta.home.pl. Zmiana może wymagać ponownej konfiguracji konta w programie do obsługi poczty e-mail. Więcej informacji tutaj.
Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub