Student w chmurze

Studia to nie tylko czas wytężonej nauki ale także, spontanicznych wyjazdów i imprez, w trakcie których powstaje niezliczona ilość notatek, dokumentów i zdjęć. Jak zatem zapanować na taką ilością materiałów, które często tworzone są na różnych urządzeniach? Rozwiązaniem może być prywatny serwer. Personal Hosting, pozwala studentom na przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów w chmurze i dostęp do nich praktycznie z każdego miejsca na świecie.

Personal Hosting daje takie same możliwości jak profesjonalne rozwiązania biznesowe z oferty home.pl. Stworzenie strony WWW, założenie bloga lub forum do kontaktu z koleżankami i kolegami ze studiów jest teraz w zasięgu ręki. Do dyspozycji studentów jest 10 GB pojemności. Dodatkowo użytkownicy mogą tworzyć praktycznie dowolną liczbę kont pocztowych dla siebie i swoich znajomych. Nowe możliwości zarządzania dokumentami, selekcji informacji w mediach społecznościowych, czy współdzielenia plików otwiera również dodatkowo płatna usługa działająca w ramach Personal Hosting: Cloud Email Xchange. Za jej pomocą można zapisywać wydarzenia w kalendarzu, wyznaczać zadania i zdalnie pracować nad wspólnymi projektami.

Usługa została skonfigurowana specjalnie pod potrzeby osób studiujących. Na serwerze automatycznie tworzone są nowe katalogi, takie jak: poradniki, notatki, zdjęcia, filmy, muzyka, inne. Atrakcyjna jest również cena, która wynosi zaledwie 10 zł miesięcznie z gwarancją stałej opłaty nawet przez cały okres trwania studiów, czyli 5 lat.

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak