Czy domena i kreator Click Web wystarczą do uruchomienia strony WWW?


Odpowiedź brzmi: tak. Jeśli interesuje Cię utworzenie strony WWW przy pomocy kreatora Click Web, to posiadanie domeny oraz samego kreatora Click Web jest wystarczające.

Domena jest adresem internetowym, adresem pod którym strona WWW jest widoczna w sieci. Natomiast kreator Click Web jest usługą, która zapewnia przestrzeń/miejsce na pliki strony WWW, która została utworzona w kreatorze WWW, a także zapewnia miejsce na skrzynki pocztowe i wiadomości e-mail.

Posiadanie usługi hostingu WWW nie jest warunkiem koniecznym do uruchomienia strony WWW opartej na kreatorze Click Web. Może jednak stanowić jej uzupełnienie, np. jako dodatkowy (drugi) serwer do obsługi kolejnych skrzynek pocztowych, nowych stron WWW opartych np. na systemach CMS typu WordPress, Joomla, itp..
Jeśli masz wątpliwości dot. wyboru właściwej usługi, możesz skonsultować to z Biurem Obsługi Klienta lub zapytać na forum dyskusyjnym home.pl

W ramach jednej usługi kreatora Click Web, możesz utworzyć jedną witrynę WWW i skierować na nią, np. kilka adresów/domen, pod którymi będzie ona widoczna w sieci Internet. Na tej samej usłudze, możesz także tworzyć skrzynki pocztowe w adresie Twojej domeny (np. kowalski@twojadomena.pl).

Jeśli docelowo chciałbyś utworzyć kilka stron WWW, możesz:

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub