Do czego służy opcja “Grupy klientów”?

728x90

Sklep internetowy - Klienci - Wybierz opcje Grupy klientówZa pośrednictwem opcji menu KLIENCI –> GRUPY KLIENTÓW możesz tworzyć grupy klientów w zależności od upodobań: zarówno Twoich, jak i Twoich klientów. Dzięki temu będziesz mógł w szybki sposób wysłać newsletter czy udzielić rabat ściśle określonej grupie Twoich klientów.

Parametry grup klientów:

Każdy grupa klientów opisana jest następującymi parametrami:

  • Nazwa – krótki, jednoznaczny opis grupy klientów,
  • Rabat – przyporządkowany do powyższej grupy rabat, wyrażony w procentach,
  • Automatycznie dodawaj klientów do tej grupy – za pomocą tej opcji możesz automatycznie dodawać klientów do wybranej grupy – tuż po zakończonej rejestracji klienta.

Sklep internetowy - Klienci - Grupy klientów - Każdy grupa klientów opisana jest następującymi parametrami

Spersonalizowane wiadomości e-mail – klucz do zwiększenia sprzedaży!
Im więcej wiesz o swoich klientach, tym więcej różnych grup możesz tworzyć. Będzie to przydatne podczas wysyłania do nich newsletterów, np. z ofertą indywidualnie skierowaną tylko do określonych klientów. Sprawdzaj więc, co kupują Twoi klienci, jakie produkty oglądają, z jakich miast są – wszystkie te informacje pozwolą Ci stworzyć wiele grup klientów, które będą odwzorowaniem ich profilu. Dzięki temu kolejna wysłana przez Ciebie oferta zostanie przez nich zauważona, a nie od razu skasowana, bez zagłębiania się w jej treść.

Więcej rozwiązań

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub