Jak przełączyć Panel Klienta, gdy mam usługi w kilku panelach?


Od końca maja 2018 w home.pl wprowadzona została nowa platforma usług, która dostępna jest dla nowych klientów. Każdy klient korzystający z poprzedniej platformy, który dokona zamówienia usługi na nowej platformie oraz podczas tego zamówienia poda dane logowania do konta na poprzedniej platformie, może zostać zmigrowany ze swoim kontem do nowej platformy.

Migracja na nową platformę może nie objąć wszystkich Twoich usług. W takim przypadku może dojść do sytuacji, gdy Twoje usługi zostaną podzielone na dwa panele (część usług będzie znajdowała się na nowej platformie home.pl, natomiast reszta usług na poprzedniej platformie).

W sytuacji, gdy część usług nie zostanie zmigrowana na nową platformę, w Panelu Klienta będzie dostępna sekcja o nazwie Stary Panel, która umożliwia przełączanie pomiędzy panelami na nowej i poprzedniej platformie home.pl.

Przeklik do starego panelu, gdy część usług nie została zmigrowana

Aby przełączyć się do starego Panelu Klienta, skorzystaj z nowego Panelu Klienta:

 1. Zaloguj się do Panelu Klienta home.pl.
 2. Po zalogowaniu, na ekranie zostanie wyświetlona zawartość Pulpitu. Użyj suwaka i przewiń na dół strony w poszukiwaniu sekcji: Stary Panel.
  Panel Klienta home.pl - Pulpit - Znajdź sekcje Stary Panel
 3. W sekcji Stary Panel znajdziesz informacje o liczbie Twoich usług, które znajdują się w starym panelu. Możesz też skorzystać z dwóch przycisków:
  Panel Klienta home.pl - Pulpit - Stary Panel - Znajdź informację o liczbie usług w starym panelu

  • Przełącz Panel – kliknij, aby otworzyć w nowym oknie poprzedni panel. Uważaj na blokadę wyskakujących okienek w przeglądarce, jeśli masz ją włączoną, może to uniemożliwić wyświetlenie poprzedniego panelu.
   Po kliknięciu przycisku Przełącz Panel, poprzednia wersja panelu zostanie otwarta w nowym oknie przeglądarki. Podczas przełączania panelu nie jest wymagane ponowne wpisywanie loginu i hasła dostępu.
  • Lista usług – kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich usług, które znajdują się w poprzednim panelu. Obok nazw usługi dostępna również będzie data wygaśnięcia.

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub