Jak zamówić pakiet reklamy internetowej?

Aby rozpocząć działania z reklamą internetową razem z home.pl, wystarczy zajrzeć na naszą podstronę: i wybrać zasięg kampanii reklamowej. Zdecyduj czy chcesz prowadzić działania reklamowe lokalnie, w ramach całego regionu czy na całą Polskę. A jeśli nie jesteś pewien, który pakiet jest dla Ciebie, skontaktuj się z naszymi specjalistami.
reklama-google-24

Jak zamówić pakiet reklamy internetowej?

 1. Wejdź pod adres: i wybierz pakiet reklamy internetowej.pakiety-reklama2

  Rys. Ogólny opis pakietów. Więcej informacji o pakietach tutaj: https://home.pl/reklama-internetowa?utm_source=pomoc_link_reklama&utm_medium=link/szczegoly

 2. W tabeli przedstawiającej skład pakietów reklamowych wybierz okres subskrypcji. Możesz wybrać abonament roczny lub miesięczny. W przypadku ceny miesięcznej w abonamencie rocznym możesz sporo zaoszczędzić w stosunku do abonamentu miesięcznego, ponieważ opłata miesięczna w abonamencie rocznym jest mniejsza od opłaty w abonamencie miesięcznym.
  okres-reklamy
 3. Po wybraniu odpowiedniego pakietu i okresu subskrypcji, kliknij przycisk “Zamów” przy odpowiednim pakiecie reklamowym: Pakiet Lokalny, Pakiet Regionalny, Pakiet Ogólnopolski. Podane ceny na poniższym obrazku są tylko przykładem i nie są wiążące.reklama-home1

  Rys. Ogólny opis pakietów. Więcej informacji o pakietach tutaj: https://home.pl/reklama-internetowa?utm_source=pomoc_link_reklama&utm_medium=link/szczegoly

 4. Po kliknięciu przycisku “Zamów”, zostaniesz przekierowany pod adres w domenie https://cp.market.home.pl, gdzie proces zamówienia będzie kontynuowany. Uzupełnij formularz zamówienia reklamy internetowej. Informacje w formularzu będziesz mógł później zmienić podczas kontaktu z naszym specjalistą.
  rejestracja-reklama1
  Wygląd powyższego formularza może się różnić w zależności od wybranego pakietu: Pakiet Lokalny, Pakiet Regionalny, Pakiet Ogólnopolski.
  W dolnej części ekranu będą wyświetlone “Szczegóły zamówienia”. Podana cena na poniższym obrazku jest tylko przykładem i nie jest wiążąca.
  szczegoly-zamowienia-reklamy
  Po uzupełnieniu niezbędnych informacji na temat zamówienia, kliknij przycisk “Kontynuuj”.
  kontynuuj-reklama
 5. W kolejnym kroku rejestracji zaznacz odpowiednią opcję: “Nowy klient”, jeśli nie posiadasz jeszcze konta w systemie market.home.pl lub “Jesteś już klientem?”, jeśli posiadasz już konto w systemie market.home.pl.
  Jeśli jest to Twoje pierwsze zamówienie reklamy internetowej lub jakiejkolwiek innej usługi w systemie market.home.pl, wybierz opcję “Nowy klient”.
  Po wybraniu jednej z dwóch dostępnych opcji, wypełnij wyświetlony formularz rejestracji lub logowania:
  rejstracja-reklama2
 6. W przypadku rejestracji nowego konta, po wypełnieniu formularza, w dolnej części ekranu należy wybrać metodę płatności oraz zaznaczyć zgodę na warunki i regulaminy dotyczące usługi reklamy internetowej. Kliknij przycisk “Zamawiam i płacę”, aby przejść do płatności.
  wybor-metody-reklama
 7. Na ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie złożonego zamówienia. Po opłaceniu zamówienia, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu uruchomienia kampanii reklamowej. Wspólnie ustalimy szczegóły dotyczące m.in. dodatkowych działań wspierających i przygotujemy kampanię z odpowiednimi partnerami.
  Preferujemy kontakt telefoniczny, ale jeśli nie uda się dodzwonić, wyślemy wiadomość e-mail
  zamowienie-reklama2
 8. W dolnej części ekranu możesz kliknąć przycisk “Zapłać teraz”, aby przejść w nowym oknie do opłacenia zamówienia na reklamę internetową. Pamiętaj, że nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu uruchomienia kampanii reklamowej po opłaceniu zamówienia!
  zaplac-teraz-reklama

 

Reklama internetowa i pomoc specjalistów

Nie musisz się na tym znać! Pomożemy, doradzimy i dopasujemy usługi do Twoich konkretnych potrzeb.

reklama05

Więcej rozwiązań

 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl