Czasowe zwiększenie zasobów serwera

 

Usługa czasowego zwiększenia zasobów serwera polega na podniesieniu (na okres 1 miesiąca) dostępnych dla konta parametrów bezpieczeństwa. Parametry bezpieczeństwa określają m.in. maksymalną ilość zasobów, z których użytkownik może skorzystać na serwerze wirtualnym w home.pl.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o parametrach bezpieczeństwa serwerów w home.pl.

Na czym polega zwiększenie parametrów?

Kiedy zwiększenie parametrów serwera jest przydatne?

Zwiększenie parametrów serwera może się przydać, gdy:

 • chcesz czasowo przetestować nowe rozwiązania, aplikacje, z których docelowo będziesz korzystał na serwerze, a nie chcesz od razu zmieniać/kupować nowej usługi,
 • Twoja strona WWW jest, np. w trakcie przebudowy i już teraz wymaga większych zasobów, a docelowo zostanie zoptymalizowana i wystarczy Ci dotychczas posiadana usługa,
 • planujesz, np. kampanię reklamową, a wraz z nią spodziewasz się wzmożonego ruchu w ramach swojej usługi. Ze względu na okresowy czas trwania „akcji reklamowej”, potrzebujesz zwiększyć zasoby tylko na jakiś czas, bez zmiany typu usługi na stałe,
 • przenosisz serwisy WWW między serwerami i czasowo potrzebujesz większych zasobów dla swojej usługi, do czasu uporządkowania zawartości.

Jak zgłosić chęć zwiększenia parametrów serwera w home.pl?

Zwiększenie parametrów serwera realizowane jest w ramach Usług informatycznych i jest usługą odpłatną.

Usługi informatyczne to nowoczesne, proste i szybkie wsparcie działania Twojego biznesu. Dzięki wsparciu doświadczonych administratorów home.pl pomożemy Ci przywrócić dane z kopii zapasowej, wykonamy analizę i optymalizację działania serwisów WWW, odzyskamy utraconą pocztę, skonfigurujemy odpowiednio sklep itp.

Zwiększenie parametrów serwera w ramach Profesjonalnych Usługi IT w 3 krokach:

 1. Wejdź na stronę: https://home.pl/uslugi-informatyczne i przy pozycji: „Czasowe zwiększenie zasobów serwera” kliknij przycisk „Zamów”. Następnie dokończ zamawianie usługi zwiększenia zasobów serwera i opłać wygenerowane zamówienie. W ramach zaplanowanego zwiększenia parametrów w Panelu klienta home.pl zostanie wyświetlona faktura do opłacenia.
 2. Po opłaceniu zamówienia na zwiększenie parametrów serwera skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta i określ, dla którego serwera chcesz zwiększyć zasoby.
 3. Poczekaj na odpowiedź Biura Obsługi Klienta w celu potwierdzenia wykonana operacji zwiększenia zasobów wybranego serwera.
  Biuro Obsługi Klienta home.pl - Profesjonalne Usługi IT - Wybierz i opłać usługę - Skontaktuj się z BOK - Poczekaj na wiadomość e-mail
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Usługach informatycznych.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie