Nie pamiętam hasła do konta Gmail? Jak zmienić hasło do konta Gmail?

G Suite - Korzystaj z poczty Gmail we własnej domenie - Sprawdź

Zmiana hasła do konta zewnętrznego, np. obsługiwanego na serwerach Google, konta w domenie @gmail.com, może okazać się przydatne, w sytuacji gdy hasło zostało zapamiętane w przeglądarce a nie znamy go lub jeśli zwyczajnie zapomnieliśmy go.

W przypadku konfiguracji usług w home.pl, hasło do konta Gmail, może być użyte, m.in. podczas konfiguracji:

Znam adres, nie pamiętam hasła

 1. Przejdź na stronę rozwiązywania problemów z logowaniem Google.
 2. Wybierz Nie znam swojego hasła i podaj adres e-mail konta, do którego chcesz zmienić hasło.
  Google - Problemy z logowaniem? - Podaj adres e-mail konta, do którego chcesz zmienić hasło
 3. W kolejnym kroku Google może poprosić Cię o przepisanie kodu z obrazka. Odszyfruj znaki i wprowadź je w dedykowanym polu.
  Google - Problemy z logowaniem? - Pomoc dotycząca konta - Odszyfruj znaki i wprowadź je w dedykowanym polu
 4. Podaj ostatnie hasło jakie pamiętasz do swojego konta. Jeśli podasz złe, nic się nie stanie, jeśli podasz dobre hasło, system poinformuje Cię o udanym logowaniu.Google - Problemy z logowaniem? - Pomoc dotycząca konta - Podaj ostatnie hasło jakie pamiętasz do swojego konta
  • Jeśli podałeś dobre hasło, nastąpi logowanie do konta. Na tym etapie masz możliwość przejść do konta Google lub zresetować hasło (np. zmienić je na nowe, inne).
  • Jeśli podałeś złe hasło, system rozpocznie procedurę weryfikacji własności konta. W zależności od ilości danych jakie podałeś na etapie rejestracji i użytkowania konta, weryfikacja może odbyć się poprzez wysłanie kodu SMS, pytania pomocnicze lub przesłanie dodatkowej wiadomości weryfikacyjnej na inne konto pocztowe.
   Google - Problemy z logowaniem? - Pomoc dotycząca konta - Kod weryfikacyjny - Odbierz przez SMS kod weryfikacyjny na podany numer telefonu
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie

Do procedury zmiany hasła, możesz także podejść, klikając na stronie logowania przycisk Potrzebujesz pomocy.

Nie pamiętam adresu e-mail i hasła

Sytuacja rzadko spotykana, ale realna, szczególnie, jeśli adres e-mail nie był łatwy do zapamiętania, np. zawierał dodatkowe znaki, cyfry, itp. lub z jakiś powodów przestaliśmy z niego korzystać dawno temu a chcemy odzyskać zgromadzone wiadomości e-mail czy kontakty.

 1. Przejdź na stronę rozwiązywania problemów z logowaniem Google.
 2. Wybierz Nie znam swojej nazwy użytkownika.
  Google - Problemy z logowaniem? - Zaznacz opcję Nie znam swojej nazwy użytkownika
 3. System Google poprosi Cię o podanie pomocniczych danych kontaktowych: adresu e-mail lub numeru telefonu. Wprowadź dane i przejdź do kolejnego kroku.
  Google - Problemy z logowaniem? - Nie pamiętasz nazwy użytkownika? - Wpisz pomocnicze dane kontaktowe

  • Jeśli wskazane dane okażą się poprawne, system Google zaproponuje Ci nazwę użytkownika oraz dalszą procedurę zmiany hasła do konta.
   Google - Problemy z logowaniem? - Nie pamiętasz nazwy użytkownika? - Pomoc dotycząca konta - System Google proponuje nazwę użytkownika oraz dalszą procedurę zmiany hasła do konta
  • Jeśli wskazane dane okażą się niepoprawne, system Google poinformuje Cię o braku konta, które spełnia wskazane parametry (dane dodatkowe).
 4. Jeśli wyświetlony jest komunikat informujący, że nie ma kont z wprowadzonym adresem e-mail, spróbuj zastosować inne adresy e-mail, które być może zostały użyte. Jeśli żaden z tych sposobów nie odnosi skutku, istnieje możliwość, że podczas logowania popełniono literówkę.
  Google - Problemy z logowaniem? - Nie pamiętasz nazwy użytkownika? - Pomoc dotycząca konta - System Google nie znalazł kont pasujących do podanych informacji
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie

G Suite - Korzystaj z poczty Gmail we własnej domenie - Sprawdź

Znam adres, znam hasło, ale chcę je zmienić

 1. Zaloguj się do swojego konta Google, np. na gmail.com, youtube.com lub innego systemu Google.
 2. W górnej części ekranu kliknij w opcje konta i wybierz: Moje konto.
  Konto Google - Wybierz Moje konto
 3. Przejdź do sekcji Logowanie i bezpieczeństwo i wybierz Logowanie w Google.Konto Google - Moje konto - Logowanie i bezpieczeństwo - Wybierz opcję Logowanie w Google
 4. Przejdź do ustawień hasła.Konto Google - Moje konto - Logowanie i bezpieczeństwo - Hasło i metoda logowania - Przejdź do ustawień hasła
 5. Wprowadź i zapisz nowe hasło dostępu do konta Google.
  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tworzeniu silnych i bezpiecznych haseł.
  WAŻNE! Pamiętaj, że po zmianie hasła do konta Google, konieczne może być także jego zaktualizowanie w innych aplikacjach, systemach, telefonie, tablecie, itp.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub