Płatność Masterpass® w eSklepie od home.pl

23 października 2023 r. usługa eSklep została zastąpiona przez sklepy Shoper od home.pl.
Załóż sklep i:

  • Wygodnie sprzedawaj w wielu kanałach, m.in. Allegro i OLX,
  • Łatwo zmieniaj jego wygląd, dzięki gotowym szablonom,
  • Zarządzaj sprzedażą z dowolnego urządzenia,
  • Docieraj z ofertą do klientów przez blog i newsletter.

Chcesz sprawdzić, jak to działa? Przetestuj sklep Shoper od home.pl przez 14 dni za darmo.

CHCĘ PRZETESTOWAĆ SKLEP ZA DARMO

Szukasz innej platformy do sprzedaży w sieci? Poznaj więcej możliwości na otwarcie sklepu internetowego.

Masterpass to usługa, dzięki której szybko i bezpiecznie klienci zapłacą za produkty lub usługi w Twoim sklepie internetowym. To portfel elektroniczny, w którym zapisane są informacje o kartach płatniczych, dzięki czemu przy opłacaniu zamówień w sklepach internetowych zamiast podawać pełne dane karty (dane właściciela, numer, data ważności) podajemy jedynie nasz unikalny login oraz PIN. Usługa Masterpass pozwala przypisać karty kredytowe oraz debetowe, wystawione przez Mastercard oraz innych wystawców.

SPIS TREŚCI

Jakie zalety ma Masterpass nad innymi metodami płatności?

  • Szybkość i łatwość płatności – dzięki portfelowi Masterpass klient podaje jedynie dane do swojej portmonetki i … to wszystko.
  • Bezpieczeństwo – usługa świadczona jest przez Mastercard, światowego eksperta w zakresie bezpieczeństwa transakcji bezgotówkowych. Użytkownicy nie muszą martwić się o dane swoich kart oraz znajdujące się na nich środki. Cały proces opłacania zamówienia jest w całości szyfrowany, dzięki czemu nie ma możliwości podsłuchania / przechwycenia danych.
  • Dostępność – usługa dostępna jest obecnie w większości sklepów internetowych, nie ma zatem obaw o to, że nie klient nie zapłaci w ten sposób a zakupy. Ten kanał płatności włączyliśmy także w aplikacji sklepu internetowego dla sprzedawców w home.pl.
  • Program rabatowy – aktywując portfel Masterpass klient otrzymuje dostęp do zniżek i rabatów u partnerów akcji oraz w sklepach internetowych promujących ten kanał płatności.

Ile kosztuje korzystanie z usługi?

Korzystanie z płatności za pośrednictwem Masterpass jest bezpłatne dla klientów sklepów. Sprzedający (tzw. merchant) ponosi standardową opłatę prowizyjną od transakcji kartowych.

Jak włączyć płatność Masterpass w eSklepie home.pl?

Szczegółowy proces aktywacji tej płatności i włączania jej w eSklepie na naszej platformie opisaliśmy w tym artykule.

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz porozmawiać o włączeniu usługi Masterpass w Twoim eSklepie skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów pod numerem: 504 502 500, wewn. 3.

 

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie