Pulpit – sekcja Aktualne promocje

“Pulpit” to podstawowa opcja menu Panelu Klienta home.pl, która została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić Ci zarządzanie usługami i udostępnić niezbędne informacje i funkcjonalności w jednym miejscu za jednym kliknięciem myszy.
pulpitpanel.jpg
Możesz tu sprawdzić najistotniejsze informacje o swoich usługach oraz płatnościach, zobaczysz dane osób kontaktowych, a także będziesz mógł wykonać najbardziej istotne operacje, np. zmienić hasło lub konfiguracje dla wybranej usługi.

Poradnik wideo – Krótki opis opcji menu Pulpit w Panelu Klienta home.pl

Sekcja Aktualne promocje

panel5.jpg
Rys. Przykładowa zawartość sekcji “Aktualne promocje”, która znajduje się na Pulpicie w Panelu Klienta home.pl.
W tej sekcji wyświetlane są informacje na temat aktualnej oferty promocyjnej home.pl. Dzięki tej sekcji, żadna okazja nie umknie naszym Klientom, którzy aktywnie korzystają z Panelu Klienta home.pl.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi promocjami na naszej stronie: http://home.pl/promocje.

Pulpit nawigacyjny to podstawowa opcja menu Panelu Klienta home.pl, która została zaprojektowana, tak aby maksymalnie ułatwić Ci zarządzanie usługami i udostępnić niezbędne funkcjonalności i informacje w jednym miejscu za jednym kliknięciem myszy. Za pośrednictwem opcji Pulpit możesz np. zmienić hasło lub konfiguracje dla wybranej usługi.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub