ESET sponsorem tytularnym Borussii Dortmund

Firma ESET, lider branży cyberbezpieczeństwa, została właśnie oficjalnym partnerem Borussii Dortmund. Przez kolejne trzy sezony rozgrywek piłkarskich będzie ściśle współpracowała z jednym z najbardziej znanych klubów piłkarskich.

Zarówno firmy ESET, jak i Borussia Dortmund to dwie znane na cały świecie marki. Dostawca oprogramowania zabezpiecza sprzęt ponad 5 milionów Polaków. Z kolei Borussia Dortmund to klub, w którym grali Lewandowski, Błaszczykowski czy Piszczek. Oprócz zapewnienia doskonałej rozrywki, ESET zapowiada, że będzie podejmować działania na rzecz wzrostu świadomości kibiców na temat cyberbezpieczeństwa.

Borussia Dortmund jest oddana swoim fanom w takim samym stopniu co ESET swoim użytkownikom. Sponsorowanie niemieckiego klubu będzie doskonałą okazją do spotkań z kibicami, którzy będą wspierać swoją drużynę, niezależnie od tego, czy będą oglądać mecze na stadionie, czy za pośrednictwem streamingu online.

Richard Marko, CEO ESET

ESET będzie współpracował z klubem przez najbliższe trzy sezony Bundesligi. Firma prócz korzyści wynikających z bycia sponsorem tytularnym, będzie podejmowała działania na rzecz wzrostu świadomości na temat bezpieczeństwa.

Chroń komputery PC, Mac i urządzenia mobilne

Pakiet ESET Security Pack chroni już miliony osób na całym świecie. Zabezpiecz aż 3 komputery i 3 smartfony jedną licencją.