Gdzie tanio kupić ESET? Antywirus na komputery i smartfony

ESET cieszy się dużą popularnością i uznawany jest za jeden z najlepszych antywirusów na rynku. W zależności od wybranego oprogramowania, w łatwy sposób zabezpieczymy kilka urządzeń w ramach jednego konta. Gdzie warto kupić ESET na PC i urządzenia mobilne?

Gdzie kupić ESET Security Pack, Internet Security?

Gdzie kupić antywirus ESET?

W internecie znajdziesz wiele sklepów, oferujących antywirusa ESET w wersji pudełkowej oraz cyfrowej.

Kod aktywacyjny ESET otrzymasz na swojego maila od razu po zaksięgowaniu płatności.

Jeśli szukasz bezpiecznego źródła do zaopatrzenia się w narzędzia ochrony swoich urządzeń, odwiedź stronę home.pl, na której znajdziesz oprogramowanie ESET w promocyjnej cenie z legalnej, polskiej dystrybucji.

  • ESET Smart Security Premium – na systemy Windows, macOS i Android (1, 3 lum 5 urządzeń), do użytku w domu i małym biznesie.
  • ESET NOD 32 Antivirus – antywirus przeznaczony dla komputerów z systemem Windows. Dostępne klucze zabezpieczą 1, 3 lub 5 urządzeń.
  • ESET Internet Security – oprogramowanie również dedykowane komputerom z Windowsem. Pakiet jest poszerzony m.in. o ochronę bankowości internetowej i kontrolę rodzicielską. Liczba urządzeń: 1, 3 lub 5.
  • ESET for Android – antywirus przeznaczony na urządzenia mobilne z Androidem, który chroni smartfona przed złośliwym oprogramowaniem i próbami wyłudzenia wrażliwych danych. Dodatkowo zawiera moduł antykradzieżowy. Jeden kod można wykorzystać do ochrony jednego smartfona.

Jak aktywować antywirusa ESET?

Jeśli posiadasz już kod aktywacyjny do oprogramowania ESET, sprawdź jeden z naszych poradników, by dowiedzieć się, jak aktywować zakupioną usługę: Jak zainstalować i aktywować antywirus ESET?
Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Chroń komputery PC, Mac i urządzenia mobilne

Pakiet ESET Security Pack chroni już miliony osób na całym świecie. Zabezpiecz aż 3 komputery i 3 smartfony jedną licencją.