Norton 360 – jak przenieść licencję na inne urządzenie?

W ramach licencji Norton 360 możesz zabezpieczać od 1 do 10 urządzeń. Zdarza się, że z różnych powodów następuje konieczność zmiany komputera, czy smartfona. Nie oznacza to jednak zmarnowanych licencji, ponieważ Norton umożliwia przenoszenie ich między urządzeniami. Sprawdź, jak przenieść licencję Norton 360 na inne urządzenie.

Jak przenieść licencję Norton 360 na inne urządzenie?

Licencję Norton 360 możesz przenosić niezależnie od tego, czy masz dostęp do poprzedniego urządzenia, czy nie. Nawet w przypadku awarii możesz dezaktywować licencję – wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto Norton.

  1. Zaloguj się swoim kontem Norton na stronie https://my.norton.com/
  2. W prawym górnym rogu ekranu rozwiń menu i wybierz Zarządzanie subskrypcjami.
  3. Pod nazwą swojej subskrypcji kliknij Zarządzanie licencjami i z rozwijalnej listy wybierz urządzenie do usunięcia, klikając ikonkę kosza.Jak usunąć Norton 360 z komputera?
  4. Po zapoznaniu się z komunikatem potwierdź dezaktywację licencji Norton 360 na konkretnym urządzeniu, klikając Usuń.Dezaktywacja Norton 360 na urządzeniu.
  5. Jeśli chcesz zabezpieczyć nowe urządzenie, wróć do widoku swojej subskrypcji i kliknij Pobierz.Jak pobrać Norton 360 na komputer?
  6. W zależności, czy zabezpieczony ma być komputer, z którego obecnie korzystasz, czy nie, wybierz odpowiednią opcję i postępuj według wyświetlanych instrukcji.Pobranie Nortona na nowy komputer lub inne urządzenie.
  7. Po pobraniu i uruchomieniu instalatora postępuj według pojawiających się komunikatów. Sprawdź również, jak aktywować i zainstalować Norton 360.
Jeśli szukasz dobrego antywirusa dla swoich urządzeń, poznaj ofertę od home.pl dla Norton 360.

Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie