Jak wyłączyć automatyczne odnawianie licencji Norton 360?

Norton 360 jest jednym z polecanych antywirusów na komputery i smartfony. Aktywacja klucza licencji wiąże się z podaniem danych karty płatniczej i uruchomienia automatycznych odnowień subskrypcji. Jest to wymagane przez producenta przy każdej aktywacji kodu, jednak nie masz obowiązku korzystania z autoodnowień. Sprawdź, jak wyłączyć automatyczne odnawianie subskrypcji Norton 360 i jak usunąć dane swojej karty z konta Norton.

SPIS TREŚCI

Jak wyłączyć automatyczne odnawianie Norton 360?

Producent oprogramowania Norton 360 wymaga podania danych karty debetowej lub kredytowej podczas aktywacji produktu. Nie masz jednak obowiązku przechowywania tych danych przez cały okres trwania subskrypcji, dlatego zapoznaj się z krokami opisującymi wyłączenie automatycznego odnawiania Norton 360.

  1. Zaloguj się do swojego konta Norton: my.norton.com.
  2. Najedź kursorem na swój login w prawym górnym rogu ekranu i wybierz Zarządzanie subskrypcjami.Zarządzanie subskrypcjami Norton 360
  3. Po prawej stronie znajdziesz informację dotyczącą automatycznych odnowień. Kliknij Anuluj odnawianie subskrypcji i podążaj za wyświetlanymi komunikatami.Jak wyłączyć automatyczne odnawianie Norton 360?

Jak usunąć dane karty płatniczej z konta Norton?

  1. W sekcji Zarządzanie subskrypcjami przejdź do zakładki Dane rozliczeniowe, a następnie kliknij ikonę kosza pod końcówką numeru karty.Usuwanie karty płatniczej w Norton
  2. Zatwierdź wybór, klikając Usuń.Potwierdzenie usunięcia karty debetowej z konta Norton

 

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz włączyć automatyczne odnawianie swojej usługi i ponownie dodać lub zmienić dane dotyczące płatności. Będzie to jednak skutkowało samoistnym rozliczaniem subskrypcji pod koniec okresu jej trwania. Powyższe czynności dedykowane są użytkownikom, którzy chcą samodzielnie odnawiać Norton 360 za pomocą kluczy licencyjnych.

Jeśli szukasz ochrony antywirusowej, sprawdź ofertę home.pl i wypróbuj antywirusa Norton 360.

Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie