Nowy serwis WWW i aktualizacja platformy home.pl

W dniu dzisiejszym światło dzienne ujrzały ulepszenia w obszarze platformy home.pl i narzędzi komunikacji nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie kilka miesięcy. Na ręce Klientów przekazaliśmy nowy serwis internetowy, dzięki któremu rejestracja domen, zakup hostingu lub skorzystanie z innych usług internetowych będzie procesem szybkim i jeszcze łatwiejszym.

Nowa strona home.pl, poprzez czytelną architekturę informacji, przejrzystą formę wizualną i uproszczone ścieżki nawigacji, zwiększa komfort użytkowników, ułatwiając dotarcie do poszukiwanych informacji. Przebudowie uległa nie tylko struktura serwisu, ale i sposób komunikacji. Informacje usługach staraliśmy się zaprezentować w sposób przystępny i zrozumiały (także za pomocą nowych narzędzi video). Wychodząc naprzeciw początkującym użytkownikom, stworzyliśmy dział Informacja handlowa, w którym nasi eksperci świadczyć będą porady w zakresie doboru usług – za pomocą wszystkich kanałów (infolinia, email, czat handlowy).

Gruntownej zmianie uległ system zamówień, który został znacząco uproszczony, a jego działanie przyspieszone. Wprowadziliśmy mechanizm koszyka, dzięki czemu jednoczesny zakup wielu usług (np. domeny, hostingu, certyfikatu SSL i oprogramowania antywirusowego) przebiegał będzie w sposób szybki i intuicyjny – także dla początkujących użytkowników. Najważniejszą jednak zmianą jest całkowicie nowy moduł wyszukiwarki domen, dzięki któremu sprawdzanie dostępności adresów i ich rejestracja nie sprawi żadnego problemu i będzie czystą przyjemnością.

Zachęcamy do przeglądania serwisu. Czekamy na opinie i uwagi.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak