Testy nowych usług w home.pl – zakończone!

UWAGA! Testy zostały zakończone w dniu 07.10.2015. Dziękujemy za zainteresowanie.

Zapraszam do rejestracji i korzystania z 14 dniowego okresu testowego nowej usługi home.pl: WordPress Hosting SSD

Dyskusja na forum.home.pl

Kliknij tutaj, aby rozpocząć dyskusję na forum.home.pl

Archiwum wpisu:

Komunikacja pomiędzy testerami prowadzona jest na forum.home.pl w specjalnie przygotowanej kategorii, gdzie tematy odnośnie testów widoczne są tylko dla wybranej grupy użytkowników.

testy-fin

Chcesz zostać testerem home.pl? Załóż konto na forum!

Aby zostać testerem w home.pl wystarczy zarejestrować się na forum.home.pl i podać podczas rejestracji sekretny kod: 010101
secret-forumRys. Podczas rejestracji lud edycji konta na forum.home.pl wpisz sekretny kod: 010101

Po zakończonej rejestracji, poczekaj na aktywację Twojego konta na forum przez administratora. Jeśli wpisany podczas rejestracji sekretny kod będzie poprawny, Twoje konto na forum zostanie dopisane do specjalnej grupy “Beta-tester”, która posiada uprawnienia dostępu do specjalnie przygotowanej kategorii forum.

Jeśli posiadasz już swoje konto na forum.home.pl, wystarczy że podczas edycji swojego konta na forum (w zakładce “Ustawienia”) wpiszesz sekretny kod: 010101. Możesz też po prostu napisać wiadomość prywatną do administratora: Grześka lub Mariusza z prośbą o nadanie uprawnień oraz uruchomienie usługi do testów.

Jak przeprowadzać testy nowych usług w home.pl?

Jeśli masz już swoje konto na forum.home.pl i posiadasz już dostęp do kategorii “Testy nowych usług”, to wejdź do niej, wyświetl dostępne tematy i sprawdź informacje opublikowane przez administratorów. Znajdziesz w nich instrukcje m.in. jak uzyskać konto z nową usługą do testowania, treści zadań do testów lub posty innych testerów z feedbackiem odnośnie testowanej przez nich usługi. Szczegółowe informacje na temat poddanej testom usługi znajdują się w ukrytej kategorii forum.

Zostań testerem home.pl i miej wpływ na rozwój usług w home.pl!
Kliknij tutaj, aby wyświetlić temat na forum.home.pl

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak