Do czego służy opcja “Wygląd” – “Galeria stylów”?


Informacje oraz dyskusje na temat sklepów internetowych. Kopalnia wiedzy o usługach: eSklep oraz eSklep Premium

Sklep internetowy - Konfiguracja - Wygląd - Wybierz opcje menu Galeria stylówZa pośrednictwem opcji menu KONFIGURACJA –> WYGLĄD –> GALERIA STYLÓW wybierzesz styl graficzny dla swojego sklepu i dostosujesz go do własnych potrzeb. Wystarczy, że wybierzesz ikonę Ikona edytuj do zmiany ustawień i już możesz zmieniać ustawienia szablonu według własnego uznania.

Jeśli poszukujesz zaawansowanych narzędzi do zmiany wyglądu, wybierz interesujący Cię styl uniwersalny i kliknij ikonę Ikona duplikuj aby zduplikować szablon, aby go zduplikować. Stworzysz w ten sposób styl indywidualny, który pozwoli Ci na zaawansowaną edycję, np. podmianę plików graficznych, czy zmiany w konkretnych plikach .css oraz .tpl (które są odpowiedzialne za wygląd Twojego sklepu). Pamiętaj, że możliwość edycji plików .css oraz .tpl jest skierowana jedynie dla zaawansowanych użytkowników. Niepoprawne zmiany w tych plikach mogą spowodować problemy z funkcjonowaniem sklepu lub jego całkowite unieruchomienie – zarówno na etapie zmian, jak i przy najbliższej aktualizacji oprogramowania sklepu.Sklep internetowy - Konfiguracja - Wygląd - Galeria stylów - Wybierz styl uniwersalny i kliknij aby go zduplikować

Sklep internetowy - Konfiguracja - Wygląd - Galeria stylów - Wybierz styl specjalny

W każdym momencie możesz sprawdzić wprowadzone przez Ciebie zmiany w szablonie, bez konieczności publikacji ich dla Twoich klientów. Dopiero wybranie opcji “Ustaw jako aktywny”, spowoduje przełączenie stylu graficznego dla klientów. W ten sposób masz możliwość stworzyć nieograniczoną liczbę stylów graficznych w zależności od potrzeb i okazji, np. inny styl na okres świąteczny, inny na urodziny sklepu czy na zbliżające się wakacje. Styl graficzny możesz przełączyć za pomocą kilku kliknięć myszki.

Szablony na specjalne okazje?
Możesz stworzyć dowolną liczbę szablonów – w tym okazjonalnych, np. na walentynki oraz inne święta. Po włączeniu wybranego stylu, możesz w każdej chwili powrócić standardowego wyglądu – za pomocą kilku kliknięć myszki. Znacznie poprawi to wizerunek Twojego sklepu oraz urozmaici zakupy Twoim klientom!

Więcej rozwiązań

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie