Jak rozpocząć pracę z antywirusem Kaspersky? (instalacja standardowa)

Zakup oprogramowania Kaspersky uprawnia do otrzymania kodu aktywacyjnego, za pomocą którego dokonasz aktywacji oprogramowania na określony okres, np. 12, 24 lub więcej miesięcy. Kod aktywacyjny należy podać w ustawieniach pobranego programu antywirusowego, które udostępniane jest wyłącznie w postaci elektronicznej (do pobrania).
Kliknij tutaj, aby pobrać oprogramowanie Kaspersky w celu rozpoczęcia instalacji.
Pamiętaj, że kod aktywacyjny dla oprogramowania Kaspersky możesz pobrać w Panelu home.pl po zalogowaniu się do usługi z uprawnieniami administracyjnymi.
WAŻNE! Kliknij tutaj, aby sprawdzić gdzie możesz pobrać unikalny kod aktywacyjny dla Twojej licencji oprogramowania Kaspersky.
Poniżej znajdziesz instrukcję instalacji oprogramowania Kaspersky Internet Security (KIS). Proces instalacji dla wszystkich wersji oprogramowania Kaspersky jest bardzo podobny – w przypadku innych wersji oprogramowania, sugerujemy również skorzystać z poniższej instrukcji instalacji.

Wsparcie techniczne dla oprogramowania Kaspersky

Pełną dokumentację dla oprogramowania Kaspersky pobierzesz pod tym adresem. Wsparcie producenta dostępne jest na stronie pomocy technicznej autora oprogramowania.

Jak zainstalować oprogramowanie antywirusowe Kaspersky?

 1. Pobierz odpowiednie oprogramowanie Kaspersky ze strony WWW producenta.
  • Kliknij tutaj, aby przejść na stronę producenta i rozpocząć pobieranie odpowiedniej aplikacji.
 2. Uruchom pobrany plik i poczekaj chwilę, aż paczka instalacyjna zostanie uruchomiona.
 3. kis001.png

 4. Na wyświetlonym ekranie kliknij przycisk “Zainstaluj”, aby rozpocząć proces instalacji.
  WAŻNE! W dolnej częściej ekranu możesz przystąpić do programu Kaspersky Security Network (KSN), który zapewnia optymalną ochronę antywirusową. Uczestnictwo w programie Kaspersky Security Network pomaga też w rozwoju oprogramowania antywirusowego Kaspersky.
 5. kis002.png

 6. Poczekaj chwilę, aż oprogramowanie Kaspersky sprawdzi kompatybilność Twojego systemu oraz zainstalowanych w nim aplikacji. W przypadku odnalezienia niekompatybilnego oprogramowania, zalecane jest jego odinstalowanie.
 7. kis003.png

 8. Instalacja opogramowania Kaspersky na Twoim kompuetrze zostanie rozpoczęta automatycznie. Może to potrwać kilka minut.
 9. kis004.png

 10. Instalacja oprogramowania Kaspersky zostanie zakończona automatycznie. Kliknij przycisk “Zakończ”, aby wyłączyć instalator.
  WAŻNE! Zaznacz opcję “Uruchom Kaspersky Internet Security”, aby włączyć zainstalowane oprogramowanie antywirusowe po wyłączeniu instalatora.
 11. kis005.png

 12. Po kliknięciu przycisku “Zakończ” oprogramowanie Kaspersky zostanie uruchomione. W prawym dolnym rogu ekranu obok zegara systemu Windows, zostanie wyświetlona ikona oprogramowania antywirusowego świadcząca, że program jest włączony.

   

  Jeśli po uruchomieniu widoczna jest ikona znaku ostrzegającego, jest to najprawdopodobniej spowodowane nieaktualną bazą sygnatur wirusów. W tym przypadku zalecane jest jak najszybsze zaktualizowanie programu antywirusowego, aby Twój komputer był odporny na najnowsze zagrożenia z sieci Internet.

anty10.jpg

Jeśli po pierwszym uruchomieniu widoczna jest ikona znaku ostrzegającego, to jest to najprawdopodobniej spowodowane nieaktualną bazą sygnatur wirusów. W tym przypadku zalecane jest jak najszybsze zaktualizowanie programu antywirusowego, aby Twój komputer był odporny na najnowsze zagrożenia z sieci Internet.

 

Dokumentację do oprogramowania Kaspersky Internet Security 2011 pobierzesz tutaj. Wsparcie producenta dostępne jest na stronie pomocy technicznej. Kontakt z producentem.

Dokumentację do oprogramowania Kaspersky Internet Security pobierzesz tutaj. Wsparcie producenta dostępne jest na stronie pomocy technicznej. Kontakt z producentem.
 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl