Jakie usługi są dostępne w ramach Profesjonalnych Usług IT?

Najlepszy hosting dla stron WWW

Czym są Profesjonalne usługi IT?

Profesjonalne Usługi IT (PIT) to nowoczesne, proste i szybkie wsparcie działania Twojego biznesu. Operacje na Twoim serwerze, takie jak: przenoszenie plików, uzyskanie logów, instalacja certyfikatów SSL itp., mogą zostać wykonane przez specjalistów home.pl. Po realizacji zamówionej usługi administracyjnej, możesz być pewien, że została ona wykonana należycie, gdyż została zrealizowana przez wyspecjalizowanych administratorów home.pl.

Dzięki wsparciu doświadczonych administratorów home.pl, pomożemy Ci m.in.: przywrócić dane z kopii zapasowej, wykonamy analizę i optymalizację działania serwisów WWW, odzyskamy utraconą pocztę lub skonfigurujemy sklep według Twoich oczekiwań.

Profesjonalne Usługi IT to wsparcie w 3 krokach:

Profesjonalne Usługi IT - Sprawdź jakie wsparcie w 3 krokach gwarantuje usługa Pomoc Premium

Jakie usługi administracyjne dostępne są w ramach Profesjonalnych Usługi IT?

W ramach Profesjonalnych Usług IT dla certyfikatów SSL wykonujemy: instalacje certyfikatów SSL na serwerze w home.pl lub przenoszenie certyfikatów SSL z jednego serwera na drugi w home.pl. Możemy też wykonać analizę działania serwisu i przygotować zestawienia pojawiających się błędów.

Większość operacji na certyfikatach SSL możesz wykonać samodzielnie (np. instalacja certyfikatu SSL na serwerze w home.pl), ale jeśli nie czujesz się na siłach i wolisz, aby takie operacje zostały zrealizowane przez wykwalifikowanych specjalistów, to skorzystaj z Profesjonalnych Usług IT.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić ofertę Profesjonalnych Usług IT dla certyfikatów SSL.

Na serwerach w home.pl dysponujemy kopiami z 3 ostatnich dni (lub nawet 7 dni, jeśli posiadasz Hosting WordPress SSD). Przywracanie polega na odzyskiwaniu takich danych jak: wiadomości e-mail, zawartość serwera FTP oraz baz danych MySQL.

W ramach przywracania danych przywrócimy kopie zapasowe serwera FTP, poczty e-mail, bazy danych, sklepu internetowego lub usuniętej usługi, której nie przedłużyłeś abonamentu na czas. Kopia zapasowa jest Twoim zabezpieczeniem, np. na wypadek niepożądanej ingerencji w pliki źródłowe strony, czy też działania złośliwego oprogramowania.

Jeśli usunąłeś pliki z serwera, skasowałeś ważne wiadomości pocztowe lub usunąłeś asortyment ze sklepu, nasi administratorzy szybko przywrócą utracone dane, dokładnie tam, gdzie znajdowały się wcześniej.
Obraz przedstawiający mechanikę przywracania kopii zapasowej

Większość operacji dotyczących przywracania danych możesz wykonać samodzielnie (np. przywrócenie kopii zapasowej plików lub baz danych), ale jeśli nie czujesz się na siłach i wolisz, aby takie operacje zostały zrealizowane przez wykwalifikowanych specjalistów, to skorzystaj z Profesjonalnych Usług IT.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić ofertę Profesjonalnych Usług IT dla kopii zapasowych.

W ramach Profesjonalnych Usług IT wykonujemy systemowe raporty zawierające dane związane z historią Twojej korespondencji. Na podstawie przygotowanych logów możesz określić przyczynę odrzucenia wiadomości e-mail lub datę skasowania pliku z serwera FTP.

Możemy wygenerować oraz dokonać analizy logów pocztowych, WWW, SSH, FTP oraz logów administracyjnych, obejmujących m.in. zdarzenia związane z obsługą Twojej usługi w home.pl, np. usuniętych kont, zmienionych haseł i innych działań. Weryfikacja logów to świetne rozwiązanie zapobiegające błędom w komunikacji z klientami lub pracownikami oraz śledzeniu zmian realizowanych na Twoim serwerze w home.pl.

Najpopularniejszymi udostępnianymi logami są Logi SMTP, na podstawie których można zweryfikować informacje o korespondencji wysyłanej i odbieranej z konta. Logi POP3 oraz IMAP dostarczają szczegółowych informacji o działaniu konta pocztowego wraz z klientem poczty, w którym obsługujesz wiadomości e-mail. Natomiast logi administracyjne obejmują  informacje o logowaniu do konta, serwera czy panelu, oraz wykonywane w nich zmiany (np. zmiana pojemności skrzynki e-mail).

Niektóre operacje dotyczące sprawdzania logów serwera możesz wykonać samodzielnie (np. możesz samemu sprawdzić logi WWW/HTTP), ale jeśli nie czujesz się na siłach i wolisz, aby takie operacje zostały zrealizowane przez wykwalifikowanych specjalistów, to skorzystaj z Profesjonalnych Usług IT.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić ofertę Profesjonalnych Usług IT dla logów pocztowych i systemowych.

Operacje na plikach i bazach danych to czynności wymagające szczególnej uwagi, takie jak pakowanie i rozpakowywanie plików oraz import i eksport MySQL. Usługa obejmuje również raporty wydajności serwisu.

Wykonamy za Ciebie podstawowe operacje na plikach, np. przeniesienie danych pomiędzy serwerami, import i eksport bazy danych, możemy też przeskanować pliki i katalogi programami antywirusowymi,
Obraz przedstawiający zasoby hostingu w chmurze

Niektóre operacje na bazach danych możesz wykonać samodzielnie (np. wykonać import lub eksport bazy danych), ale jeśli nie czujesz się na siłach i wolisz, aby takie operacje zostały zrealizowane przez wykwalifikowanych specjalistów, to skorzystaj z Profesjonalnych Usług IT.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić ofertę Profesjonalnych Usług IT dla zarządzania plikami i obsługi baz danych.

Pomożemy w uruchomieniu sklepu internetowego eSklep, przyjmując dyspozycję jego konfiguracji i dostosowania do Twoich potrzeb, uruchomimy system płatności i dostaw, komunikacji z klientem oraz zintegrujemy sklep z innymi zewnętrznymi aplikacjami, np. z Allegro.

Zarejestruj usługę sklepu eSklep, a następnie skontaktuj się z nami, abyśmy mogli wprowadzić dla Ciebie produkty, skonfigurować integracje zewnętrzne, np. z systemami płatności, porównywarkami cen czy Allegro, a także zmodyfikować wygląd sklepu. To wszystko możemy zrobić za Ciebie!
Obraz przedstawiający pomoc w konfiguracji sklepu internetowego

Konfiguracja sklepu internetowego wymaga czasu, a co jeśli go brak? Jeśli czas działa na Twoją niekorzyść? Skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy zrobią wszystko za Ciebie. Profesjonalne usługi IT w zakresie obsługi i konfiguracji sklepu internetowego eSklep obejmują m.in.: wprowadzenie przygotowanych treści do sklepu, w tym produktów, drzewa kategorii, atrybutów i wariantów, a także konfiguracje i modyfikacje sklepu. Skonfigurujemy dla Ciebie integracje z serwisem Allegro, oraz systemami fakturującymi. Dodamy obsługę skrzynki e-mail, która usprawni komunikację z klientami oraz uruchomimy program lojalnościowy.

Większość operacji realizowanych w ramach obsługi i konfiguracji sklepu internetowego możesz wykonać samodzielnie, ale jeśli nie czujesz się na siłach i wolisz, aby takie operacje zostały zrealizowane przez wykwalifikowanych specjalistów, to skorzystaj z Profesjonalnych Usług IT.

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami w sprawie: obsługi i konfiguracji sklepu internetowego eSklep.

Profesjonalne Usługi IT dotyczące systemu WordPress pozwalają na eliminowanie najczęściej pojawiających się błędów na stronach opartych na WordPressie. Możemy dla Ciebie wykonać następujące usługi:

 • zmiana domeny na WordPressie,
 • instalacja i aktywacja certyfikatu SSL,
 • zmiana hasła admina w WordPress,
 • optymalizację witryny internetowej opartej na WordPress,
 • wykonanie kopii zapasowej,
 • uruchomić system komentarzy Disqus,
 • skonfigurować formularze kontaktowe, aby poprawnie wysyłały wiadomości e-mail,
 • analizę i naprawę uszkodzonej witryny opartej o WordPress.

Większość operacji realizowanych w ramach obsługi i konfiguracji WordPress’a możesz wykonać samodzielnie, ale jeśli nie czujesz się na siłach i wolisz, aby takie operacje zostały zrealizowane przez wykwalifikowanych specjalistów, to skorzystaj z Profesjonalnych Usług IT.

Powyższe usługi są bezpłatne dla posiadaczy usług: Hosting WordPress SSD Start, Hosting WordPress SSD Profesjonalny, Hosting WordPress SSD Premium.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić ofertę Profesjonalnych Usług IT dla obsługi i konfiguracji WordPress.

Jaki jest czas realizacji zgłoszenia?

Podawany czas realizacji jest orientacyjny i jest zależny od poziomu skomplikowania zlecenia oraz ilości danych, na których będzie ono realizowane.

W przypadku zgłoszeń z zakresu przywracania kopii zapasowej, wydania i analizy logów pocztowych i administracyjnych oraz zarządzania plikami i bazami danych – realizowane są one w czasie do 4h do 6h od otrzymania zlecenia z Biura Obsługi Klienta, w godzinach 8:00-00:00 w dni powszednie oraz 10-18 w weekendy.

W przypadku pozostałych zgłoszeń, np. analizy błędów aplikacji czy wydajności serwera – czas realizacji może wydłużyć się do około 48h.

Kontakt do Biura Obsługi Klienta

Jak zamówić i skorzystać z Profesjonalnych Usług IT?

 1. Wejdź na naszą stronę: https://home.pl/pomoc-premium
 2. Wybierz usługę (np. przywrócenie kopii zapasowej), którą mamy dla Ciebie wykonać i ją zamów.
 3. Opłać wybraną usługę na podstawie PRO FORMY.
 4. Po opłaceniu PRO FORMY, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta i określ dokładnie zakres wykonania usługi, np. jeśli chcesz, abyśmy przywrócili kopię zapasową plików – przekaż nam, które dokładnie pliki (katalogi) oraz z jakiego dnia mamy dla Ciebie przywrócić.
 5. Po doprecyzowaniu wymagań, wykonamy zamówioną usługę administracyjną.

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie
Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Najczęściej zadawane pytania
Dodatkowe narzędzia hostingu
Statystyki serwera (nowe)
Połączenie SSH
Statystyki serwera (stare)
WebFTP
Autoinstalator
Kontrola wersji (SVN)
Listy mailingowe
Poczta home.pl
Obsługa poczty webmail
Programy pocztowe
Nowa platforma home.pl
Częste pytania
Bezpieczeństwo
Instalacje
Panel klienta
Domeny
Hosting
Serwer Apache
Bazy danych
Certyfikaty SSL
Zamawianie SSL
Instalacja i konfiguracja SSL
Poczta e-mail
WordPress Hosting SSD
Dodatki od partnerów
Poprzednia platforma home.pl
Certyfikaty SSL
Zamawianie certyfikatów SSL
Konfiguracja i instalacja SSL
Panel home.pl
Informacje podstawowe
Pulpit
Usługi
Płatności
Profil
Centrum Pomocy
Operacje w Panelu home.pl
Serwery
WebFTP
Informacje podstawowe
Konfiguracja serwerów
Serwery Unix
Serwery Windows
Obsługa baz danych
phpMyAdmin (MySQL)
phpPgAdmin (PgSQL)
myLittleAdmin (MSSQL)
Sklep internetowy eSklep
Panel usługi eSklep
RODO w sklepie internetowym
Panel sklepu internetowego
Pierwsze kroki
Promocja sklepu
Sprzedaż
Pierwsze uruchomienie
Dodatki od partnerów
Asortyment
Klienci
Integracje
Inne integracje
Systemy aukcyjne
Baza produktów
Aplikacje
App store
Aplikacja mobilna
Marketing
Modyfikacja wyglądu
Dokumentacja
Dla deweloperów
Style graficzne
Inne zagadnienia
Raporty i statystyki
Zawartość
Filmy instruktażowe
Konfiguracja sklepu
Rozliczenia i dokumenty
Faktury
Zmiana danych (cesja)
Rozliczenia i płatności
Dokumenty do pobrania
Produkty i usługi
Kreator Stron WWW
eCommerce
Moduły
Ustawienia
Szablony
Nawigacja
Publikacja i dodatki
Szybki start
Prestahosting
Profesjonalne usługi IT
Certyfikaty SSL
Przywracanie danych
Udostępnienie logów
Operacje na plikach i bazach danych
WordPress
Terminal płatniczy SumUp
Wordpress hosting SSD
Domeny
Informacje podstawowe
Rejestracja / opłacanie
Konfiguracja domen
Transfer domen
Giełda domen
Dodatki do domen
Serwery VPS
Skrzynki e-mail
Microsoft Exchange
Cloud Email Xchange
Obsługa skrzynek w Panelu home.pl
Jak zarejestrować Personal email lub Business email?
Bezpieczeństwo
eKsięgowość
Reklama internetowa
Reklama Allegro Ads
Tworzenie stron WWW
Contact LEADer
Reklama banerowa Google
Zakupy Google
Google Ads (AdWords)
eKampanie Google
SEMSTORM
Pozycjonowanie
rankingCoach
Baza wiedzy
Facebook
Systemy CMS
Internet w praktyce
Przydatne programy
Konfiguracja programów FTP
Zagadnienia techniczne
.htaccess
mod_rewrite
Kursy i specyfikacje
Kurs HTML
Kurs PHP
Kurs SQL
Rejestracja usług
RODO w home.pl
English
Control Panel
Webmail
FTP
Office 365
WordPress
SSL
Aplikacje w marketplace
SimplySign
SiteLock - ochrona WWW
Dropsuite Email Backup
CCleaner
Antywirus Kaspersky
Dropbox - dysk w chmurze
Płatności PayU
Programy antywirusowe AVAST
Office 365
AVG PC TuneUp
Reklama na start
Google AdWords
Zareklamuj stronę WWW na Facebook
Cloud Email Xchange
Brand24
Microsoft OneDrive
FreshMail.pl
Tłumaczenia online
G Suite - poczta Gmail
Program prowizyjny
Acronis Backup
Informacje podstawowe
Ustawienia dodatkowe
Panel użytkownika
Panel administratora
lub