Jak pobrać duplikat faktury VAT z Panelu klienta home.pl?

Po zaksięgowaniu płatności, wystawiana jest właściwa faktura VAT, którą możesz pobrać przez Panel klienta home.pl (po zalogowaniu do usługi, która posiada uprawnienia administracyjne).

SPIS TREŚCI

WAŻNE! Jeśli oryginał faktury VAT uległ zniszczeniu lub zaginął, to możesz uzyskać duplikat wybranej faktury VAT od home.pl.

Jak uzyskać duplikat faktury VAT na nowej platformie home.pl?

Jeśli na nowej platformie home.pl masz włączoną opcję otrzymywania faktur elektronicznych, to możesz ponownie pobrać fakturę VAT w wersji elektronicznej z poziomu Panelu klienta home.pl. W przypadku włączonej opcji otrzymywania faktur elektronicznych nie ma możliwości otrzymania duplikatu faktury, ponieważ faktura taka nie może ulec zniszczeniu (cały czas dostępna jest do pobrania z poziomu Panelu klienta home.pl).

Jeśli na nowej platformie home.pl nie masz włączonej opcji otrzymywania faktur elektronicznych (czyli otrzymujesz faktury tylko w wersji papierowej), to możesz zgłosić się do home.pl w celu uzyskania duplikatu wskazanej faktury VAT. W celu uzyskania duplikatu faktury VAT skontaktuj sie z Biurem Obsługi Klienta.

Jak uzyskać duplikat faktury VAT na poprzedniej platformie home.pl?

W przypadku poprzedniej platformy home.pl możesz samodzielnie pobrać duplikat wybranej faktury VAT (po zalogowaniu do Panelu klienta home.pl).

Jeśli jesteś zainteresowany duplikatem faktury VAT, to instrukcje jej pobierania z Panelu klienta home.pl znajdziesz poniżej. Po pobraniu takiego duplikatu możesz wydrukować go za pomocą własnej drukarki.

  • Instrukcje pobierania duplikatu faktury VAT znajdziesz pod tym adresem.
  • Instrukcje drukowania pobranej faktury VAT znajdziesz pod tym adresem.
Jak przedłużyć ważność usługi w home.pl?
Poprzedni
Kiedy otrzymam fakturę VAT od home.pl?
Następny
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.