Jak zdobyć Monety Apex Coins za darmo?

Monety Apex są podstawową walutą w grze, która daje dostęp do nowych postaci, a także wielu ekskluzywnych skórek bohaterów i broni. Najszybszą metodą na uzyskanie Apex Coins jest zakup waluty w sklepie gry. Istnieje jednak kilka bezpłatnych sposobów. W tym poradniku wyjaśniamy, jak zdobyć Monety Apex za darmo.

SPIS TREŚCI

Jak mieć Monety Apex za darmo?

Bezpłatna waluta w grach zawsze jest atrakcyjnym kąskiem dla graczy. Dotyczy to również gier free to play, które nie wymagają żadnych opłat, aby zacząć grać.

Monety Apex Coins to główna waluta w Apex Legends, a wielu graczy nie zawsze może pozwolić sobie na ich zakup za prawdziwe pieniądze. Jeśli Ty również nie chcesz ponosić żadnych kosztów finansowych, aby zdobyć walutę, zapoznaj się następującymi metodami uzyskania Monet za darmo.

1. Bierz udział w turniejach

Skąd mieć darmowe Monety Apex? Bierz udział w sezonowych turniejach.

Wydarzenia, które motywują graczy do aktywności w wielu grach battle royale, to turnieje. Odbywają się one w wyznaczonych przedziałach czasowych, zwanych sezonami.

Zorganizowane oficjalne potyczki między drużynami z całego świata, to wydarzenie na bardzo dużą skalę. Nie przejmuj się, jeśli twoja drużyna składa się np. z początkujących graczy. Nagrody, w tym Monety Apex Coins, przewidziane są nie tylko dla finalistów. Turnieje są bardzo dobrym sposobem na darmową walutę, ponieważ towarzyszy im niesamowita ekscytacja – warto zajść jak najdalej.

2. Odbieraj battle-passy (przepustki bojowe)

Jak zdobyć Monety Apex Coins za darmo? Przepustki bojowe.

Jest to półdarmowy sposób na zdobycie cennej waluty. Przepustki bojowe kupujesz w sklepie gry, a więc wydajesz na nie Monety Apex. Jednak nagrody z battle-passów są tego warte.

Oprócz dodatkowych Apex Coins, zdobywasz m.in:

  • skórki postaci i broni,
  • pakiety Apex,
  • ekrany wczytywania,
  • śledzenie statystyk legend,
  • pakiety z muzyką,
  • odznaki sezonowe.

Jeśli wykażesz się swoimi umiejętnościami podczas bitwy, otrzymasz również nagrody premium, jak np. całe zestawy dla poszczególnych postaci.

3. Startuj w konkursach np. na Reddit, Facebook, YouTube

Jak zdobyć Monety Apex Coins za free? Szukaj konkursów i bierz w nich udział.

Jeżeli śledzisz środowiska, dzięki którym jesteś na bieżąco z wydarzeniami w Apex Legends, wypatruj przeróżnych konkursów wśród obserwowanych youtuberów czy influencerów.

Warto udzielać się na grupach i brać udział w dyskusjach na temat Apexa. Wielu twórców internetowych, w ramach współpracy z innymi firmami, dostaje kody na darmowe Monety Apex do rozdania swoim widzom/obserwującym. Zazwyczaj odbywa się to w postaci konkursów, dlatego bądź na bieżąco.

4. Wykonywanie zadań na innych portalach

Gdy spróbujesz znaleźć informacje dotyczące metod zdobywania darmowej waluty w Apex Legends, możesz trafić na inne strony, które oferują nagrody za wykonywanie pewnych zadań. Może to być np. oglądanie reklam, granie w gierki przeglądarkowe czy wypełnianie ankiet internetowych.

Za poszczególne aktywności na danym portalu zdobywasz punkty, które możesz wymienić na różne nagrody (zazwyczaj są to elektroniczne karty podarunkowe), w tym na vouchery z Apex Coins.

Czy jest to bezpieczna metoda? I tak i nie. Z jednej strony twórcy takiego portalu szczegółowo wyjaśniają, co należy zrobić, aby zdobyć wymagane punkty na wymianę. Z drugiej jednak – musisz poświęcić na konkretne zadania swój czas i przekazać pewne dane. To właśnie jest zapłatą za otrzymywane nagrody – dane o sobie (np. adres e-mail, numer telefonu) i czas na zdobycie pewnych osiągnięć.

5. *Generatory darmowych Monet Apex – czy są bezpieczne?

Odkąd w grach występują mikrotransakcje, w internecie można trafić na „darmowe” generatory monet do danej gry. Z popularnych gier, oprócz Apexa, dotyczy to również Robuxów czy Minecoinsów.

Celowo postawiliśmy gwiazdkę * przy tej metodzie, ponieważ w tym przypadku sprawa jest prosta: rzekomo darmowe generatory monet OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM. Pamiętaj, że nie ma nic za darmo. Jeśli nie używasz tradycyjnych pieniędzy, to płacisz za to swoim czasem lub danymi.

Jeżeli znajdziesz stronę, oferującą darmowe Monety Apex i zaczniesz podążać według jej instrukcji, prawdopodobnie jej twórcy (oszuści) będą chcieli wyłudzić od Ciebie dane karty płatniczej lub inne wrażliwe informacje. Jeśli nie bezpośrednio, to pośrednio, np. próbą weryfikacji adresu e-mail. Nie daj się nabrać.

Najszybszy sposób na zdobycie Apex Coins

Chcesz odblokować nową postać lub zdobyć atrakcyjne skórki? Najszybciej zrobisz to po prostu poprzez zakup Monet Apex.

Najbardziej bezpieczną metodą na doładowanie portfela w grze, jest użycie karty podarunkowej Apex Coins, dzięki czemu nie musisz podawać danych karty płatniczej w grze.

 

ODBIERZ KOD NA MONETY APEX

 

Karta podarunkowa Monety Apex Coins.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie