Mechanizm WebAPI


Ikona Mechanizm WebAPISklep internetowy eSklep oferuje mechanizm zdalnego zarządzania sklepem za pomocą tzw. WebAPI, do którego dostęp uzyskuje się poprzez utworzenie konta administratora typu WebAPI. Operacje wykonane zdalnie będą rejestrowane i dostępne do przeglądania w sposób analogiczny do działań wykonywanych przez administratora z dostępem do Panelu sklepu.

Poniższa dokumentacja przeznaczona jest dla: programistów, producentów oprogramowania oraz osób zajmujących się przeróżnymi integracjami z oprogramowaniem eSklep.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić dokumentację WebAPI

WAŻNE! Zalecamy szczególną ostrożność przy przekazywaniu osobom trzecim danych dostępowych umożliwiających połączenie poprzez WebAPI!

Konto administratora WebAPI z pełnymi uprawnieniami może zdalnie wykonać prawie wszystkie operacje, które mógłby realizować administrator z dostępem do Panelu sklepu. Uprawnienia administratora WebAPI w niewłaściwych lub niedoświadczonych rękach może doprowadzić do nieautoryzowanego dostępu, utraty danych bądź całkowitego unieruchomienia sklepu internetowego.

  • Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak utworzyć nowego administratora z dostępem do WebAPI.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak