Mechanizm WebAPI

Sklep internetowy eSklep oferuje mechanizm zdalnego zarządzania sklepem za pomocą tzw. WebAPI, do którego dostęp uzyskuje się poprzez utworzenie konta administratora typu WebAPI. Operacje wykonane zdalnie będą rejestrowane i dostępne do przeglądania w sposób analogiczny do działań wykonywanych przez administratora z dostępem do Panelu sklepu.

Poniższa dokumentacja przeznaczona jest dla: programistów, producentów oprogramowania oraz osób zajmujących się przeróżnymi integracjami z oprogramowaniem eSklep.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić dokumentację WebAPI

WAŻNE! Zalecamy szczególną ostrożność przy przekazywaniu osobom trzecim danych dostępowych umożliwiających połączenie poprzez WebAPI!

Konto administratora WebAPI z pełnymi uprawnieniami może zdalnie wykonać prawie wszystkie operacje, które mógłby realizować administrator z dostępem do Panelu sklepu. Uprawnienia administratora WebAPI w niewłaściwych lub niedoświadczonych rękach może doprowadzić do nieautoryzowanego dostępu, utraty danych bądź całkowitego unieruchomienia sklepu internetowego.

Czytaj więcej:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.