Najczęstsze pytania dotyczące Programu Partnerskiego

Czym jest Program Partnerskiego?

Program Partnerski daje możliwość nieograniczonego zarabiania poprzez polecanie usług home.pl. Każde skuteczne polecenie, skutkujące kupnem usługi objętej Programem Partnerskim to gwarancja zarobku dla partnera. Więcej informacji: jak zacząć zarabiać z Programem Partnerskim.

Jaki jest koszt przystąpienia do Programu Partnerskiego?

Przystąpienie do Programu Partnerskiego jest całkowicie darmowe. Możesz dołączyć do niego w każdej chwili – wystarczy wypełnić formularz i rozpocząć zarabianie.

Jak rozpocząć współpracę z Programem Partnerskim home.pl?

To bardzo proste – wypełnij krótki formularz rejestracji i rozpocznij korzystanie z Panelu Partnera home.pl. Sprawdź, jak się zarejestrować.

Czy muszę ponownie rejestrować się w Programie Partnerskim, jeśli jestem już wydawcą NetSalesMedia?

Nie ma takiej konieczności. Będąc wydawcą NetSalesMedia znajdziesz w swoim panelu program home.pl. Przystąp do niego aby otrzymać prowizję od każdej transakcji. Nie masz konta wydawcy? Sprawdź, jak szybko zarejestrować konto w Programie Partnerskim. 

Jakie usługi home.pl są objęte Programem Partnerskim?

Polecać możesz hosting, domeny, sklepy internetowe, pocztę oraz certyfikaty SSL. Szczegółowy wykaz usług, które możesz polecać wraz z cennikiem i Twoją prowizją za skuteczne polecenie znajdziesz tu: https://polecaj.pl/prowizje/

Jak długo trwa rejestracja w Programie Partnerskim?

Po wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego Twoje zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez naszych pracowników. Po 24h utworzone przez Ciebie konto stanie się aktywne. Wyślemy Ci dane logowania do Panelu Partnera wraz z linkiem trackingowym. Sprawdź, jak się zarejestrować.

Jak dużo mogę zarobić?

Nie ma limitu prowizji, które wypłacamy naszym partnerom. Polecając nasze usługi masz gwarancję, że za każdą udaną transakcję otrzymasz prowizję. Stawki różnią się w zależności od poleconej usługi – nawet do 20% przy pierwszej transakcji i do 20% podczas przedłużenia usługi.

Ile mogę zarobić na polecaniu domen .tv w Programie Partnerskim polecaj.home.pl?

Polecanie domen .tv się opłaca: za każde skuteczne polecenie otrzymasz nawet 13% od wartości sprzedaży za rejestrację, odnowienie oraz transfer. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Jakie benefity przysługują Partnerom Programu Partnerskiego?

Partnerzy Programu Partnerskiego mogą korzystać z licznych benefitów, które dla nich przygotowaliśmy:

  • Pozyskaj jedną sprzedaż z polecenia i uzyskaj:
  • Pozyskaj 100 zł prowizji na nową sprzedaż i zyskaj jeden darmowy tekst SEO dla Twojej firmy,
  • Uzyskaj największą sprzedaż WordPressa i otrzymaj zaproszenie do podcastu „Projekt WordPress”,
  • Zdobądź jednorazową prowizję na poziomie 2000 zł prowizji w skali miesiąca, a otrzymasz od nas dedykowany numer telefonu, który pozwoli na szybkie połączenie się z konsultantem home.pl. Usprawni to załatwianie Twoich spraw, związanych z transakcjami i poleceniami,
  • Zdobądź jednorazową prowizję w wysokości 3000 zł prowizji w skali miesiąca, a otrzymasz od nas opłacone zlecenia na projektowanie stron internetowych dla naszych klientów. Po wykonaniu zlecenia otrzymasz wynagrodzenie od home.pl,
  • Każdy partner otrzymuje dostęp do darmowych szkoleń wideo stworzonych przez profesjonalistów.

Czy muszę mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą aby korzystać z Programu Partnerskiego?

Nie ma takiej konieczności. Będąc osobą fizyczną również będziesz mógł przystąpić do programu – wystarczy, że złożysz odpowiednie oświadczenie podczas rejestracji. Osoby fizyczne wystawiają rachunek zamiast faktury do każdej płatności.

Kiedy wypłacicie mi zarobione pieniądze?

Na początku każdego miesiąca poinformujemy Cię o prowizji, która Ci przysługuje. W Panelu Partnera (sekcja płatności) wygenerujesz fakturę lub rachunek, którą należy nam przesłać on-line. Na tej podstawie prześlemy Ci fakturę lub rachunek pocztą. Zgromadzone środki prześlemy na Twoje konto najpóźniej w ciągu 21 dni od otrzymania dokumentu. Przelew otrzymasz po przekroczeniu prowizji w wysokości 100 zł.

Czy dostanę PIT-a?

Nie, ponieważ forma współpracy między wydawcą a siecią afiliacyjną to najem powierzchni reklamowej. Po wystawieniu nam rachunku lub faktury powinieneś wypełnić PIT za rok ubiegły. Szczegółowe informacje na temat rozliczeń PIT uzyskasz od swojego Urzędu Skarbowego.

Gdzie znajdę swój link trackingowy?

Link znajdziesz w zakładce Ad media NetSalesMedia, wybierając program home.pl. Sprawdź, jak pobrać link lub baner z Panelu Partnera.

Czy mogę promować usługi home.pl w Google AdWords lub za pomocą linków tekstowych?

Planując tego typu działania skontaktuj się z nami – porozmawiamy o akceptacji treści reklam, kwestiach technicznych i prawnych. Działania tego typu bez akceptacji firmy home.pl jest zabronione.

Skąd wiadomo, że dany klient został przeze mnie polecony?

Dzięki linkom trackingowym, który otrzymujesz po zarejestrowaniu się w Programie Partnerskim możliwe jest rejestrowanie sprzedaży. Jeśli osoba, której polecisz nasze usługi wejdzie na stronę home.pl uruchamiając link trackingowy, to prowizja z dokonanej sprzedaży zostanie do Ciebie automatycznie przypisana.

Jaka jest minimalna liczba transakcji, po których otrzymam swoje wynagrodzenie?

Nie wymagamy minimalnej liczby transakcji. Po przekroczeniu kwoty 100 zł możesz wypłacić zarobioną prowizję.

Ile czasu ma klient aby wykonać transakcję po otwarciu linku trackingowego?

Po kliknięciu w link trackingowy w przeglądarce tworzy się plik cookie. Dzięki temu wiadomo, że użytkownik dokonuje transakcji z polecenia. Cookie jest zapisane w przeglądarce przez 60 dni, więc transakcja dokonana w tym czasie oznacza prowizję dla Ciebie.

Jak sprawdzić, czy dana transakcja została pomyślnie zrealizowana i otrzymasz za nią prowizję?

Zaloguj się do Panelu Partnera w NetSalesMedia, a następnie znajdź zakładki Raportowanie i znajdź program home.pl. Znajdziesz tam informację o transakcjach wykonanych dzięki Twojemu poleceniu naszych usług. Możesz też wygenerować szczegółowy raport na temat transakcji. Statystyki Programu Partnerskiego są aktualizowane od 24 h do 48h, więc informacja o dokonanej sprzedaży nie pojawia się natychmiast w panelu.

Czy otrzymam prowizję, jeśli osoba polecona zapomniała wywołać link trackingowy przed transakcją?

Niestety nie. Prowizję otrzymasz jedynie po uprzednim wywołaniu linku trackingowego.

Czy mogę kupować usługi home.pl dla siebie wykorzystując link trackingowy?

Nie – celem Programu Partnerskiego jest pozyskiwanie nowych klientów. Wykorzystywanie go w celu zmniejszenia kosztów usług jest zabronione.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.