Ochrona antywirusowa: Norton Security Online

Oprogramowanie antywirusowe Norton to czołówka najlepszych programów zabezpieczających komputer oraz pracę w internecie. Dzięki analizie zachowań poszczególnych aplikacji, aplikacja sprawdza, czy nie jest ono podejrzane, np. nie przesyła informacji na zewnątrz.

Norton Security Online został wycofany z oferty home.pl. Jednak oprogramowanie tego producenta nadal jest u nas dostępne!

Poznaj antywirusy Norton 360

Norton Security Online to kompleksowe rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i urządzenia, na którym jest uruchamiane. Dzięki prostemu systemowi instalacji, po zamówieniu licencji, automatycznie zostanie Ci zaproponowana instalacja oprogramowania, właściwego dla systemu, na którym aktualnie pracujesz.

 • Norton Security Online dostępne w wariacie na 1 lub 5 stanowisk.

Home.pl - Przykładowa oferta oprogramowania antywirusowego Norton Security Online w dwóch planach

Oprogramowanie Norton Security Online dostępne jest w ofercie na 1 lub 5 stanowisk w abonamencie na 12 miesięcy.

Jak kupić Norton 360?

Jak zamówić i używać oprogramowania Norton, wyjaśniamy w oddzielnym artykule: Gdzie kupić Norton 360?

Gdzie znajdę klucz licencji Norton Security Online?

Po zakończeniu rejestracji i opłaceniu usługi, na adres e-mail wskazany jako kontaktowy otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę WWW, z której będziesz mógł pobrać oprogramowanie i zainstalować je na swoim urządzeniu. Instalacja wykonana w ten sposób, automatycznie aktywuje usługę na 12 miesięcy.

Jak uruchomić Norton Security Online na kolejnych urządzeniach?

Po zakupie Norton Security Online otrzymasz wiadomość e-mail:

 1. Kliknij wygenerowany w niej link, który aktywuje usługę i umożliwi instalację oprogramowania,
 2. Jeśli kliknąłeś link, na którym chcesz zainstalować oprogramowanie, wybierz Zainstaluj na tym urządzeniu.
 3. Jeśli chcesz dokonać instalacji na innym urządzeniu, nowym lub z innym systemem, uruchom link w przeglądarce na urządzeniu docelowym.
 4. Skorzystaj z opcji Zainstaluj na innym urządzeniu, aby przesłać swój link instalacyjny, np. innym użytkownikom.

  Norton - Zakup subskrypcji Norton - Zgadzam się, pobierz - Skorzystaj z opcji Zainstaluj na innym urządzeniu aby przesłać swój link instalacyjny

Konto użytkownika Norton

Opcjonalnie możesz także na stronie https://my.norton.com/ utworzyć konto użytkownika. Konto takie pozwoli Ci zarządzać wszystkimi posiadanymi licencjami, w tym sprawdzić ich wykorzystanie na danym urządzeniu.

 1. Skorzystaj z dedykowanego adresu rejestracji konta (przygotowanego dla klientów home.pl) – kliknij tutaj,
 2. Utwórz nowe konto użytkownika. Pamiętaj, aby użyć tego samego adresu e-mail co adres konta w home.pl (na tej podstawie następuje identyfikacja użytkownika).
 3. Posiadanie konta użytkownika umożliwia poza zarządzaniem licencjami także konfigurację funkcji antykradzieżowej telefonu.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie