Ile kosztuje usługa Game Pass oraz Game Pass Ultimate?

Usługi Game Pass oraz Game Pass Ultimate znacznie się od siebie różnią oferując dwa modele subskrypcji i tym samym dając dostęp do różnych funkcji i ofert. Cena subskrypcji Microsoft jest zależna od jej wyboru.

Game Pass jest biblioteką gier, a wersja Ultimate wprowadza także dostęp do rozgrywki wieloosobowej online. Tym samym decydując się na wybór jednej z nich, należy pamiętać o usłudze Xbox Live Gold, która może działać samodzielnie lub stanowić część wspomnianej usługi Game Pass Ultimate.

Z tego artykułu dowiesz się:

Poznaj ofertę home.pl dla subskrypcji Microsoft Xbox:

Ile kosztuje Game Pass a ile kosztuje Game Pass Ultimate?

Usługa Game Pass oferuje dostęp do biblioteki gier w formie abonamentu. Tak długo jak płacisz za subskrypcję, tak długo masz dostęp do całej biblioteki gier, wysokiej jakości popularnych tytułów. Pobrane i zainstalowane gry są dostępne w czasie gdy subskrypcja jest opłacona. Możesz też skorzystać z wyjątkowej oferty na zakup gier w ofercie Game Pass na zawsze. Te działają nawet po zakończeniu subskrypcji.

 • Oferta Game Pass pozwala niskim kosztem uzyskać dostęp do prawie 200 gier, z czego ponad 100 to wysokiej jakości i popularne tytuły skupiające w koło siebie miliony graczy z całego świata. Jeśli lubisz grać i interesuje Cię wiele tytułów jednocześnie, ta oferta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie. Sprawdź aktualną cenę i dokonaj zakupu usługi. 

Game Pass Ultimate to połączenie usługi Game Pass wraz z Xbox Live Gold. Biblioteka gier dostępna jest od razu z rozgrywką wieloosobową online czyli trybem multiplayer. Poza opisaną wyżej ofertą na gry w ramach usługi Game Pass (bezpłatny dostęp do biblioteki gier oraz dedykowana oferta na ich zakup) Ultimate oferuje także ofertę Games with Gold i Deals with Gold. Te dwie oferty stanowią właśnie element usługi Xbox Live Gold. Dzięki nim możesz pobierać gry na własność, możesz kupować gry na własność lub grać w darmowe gry w czasie trwania subskrypcji.

 • Oferta Game Pass Ultimate to kompleksowe rozwiązanie dla graczy. Dostęp do ogromnej biblioteki gier połączony z rozgrywką multiplayer to szybka droga do wypełnienia wolnego czasu lub rozpoczęcia przygody w sieci Internet i np. stremowania własnej rozgrywki. Sprawdź aktualną cenę i dokonaj zakupu usługi. 

Poniżej znajdziesz porównanie usług dostępnych w ofercie home.pl. Możesz sprawdzić ile kosztuje Xbox Live Gold, Game Pass i Ultimate klikając w dedykowane linki ofertowe. Przedstawione ceny Game Pass, Ultimate oraz cena Xbox Live Gold jest przykładowa (z dnia publikacji artykułu w Centrum Pomocy). Tabela porównuje ofertę i możliwości poszczególnych subskrypcji oraz przybliżoną różnicę w cenie. Cena może dodatkowo ulec zmianie przy wyborze abonamentu dłuższego niż 3 miesiące, np. 6 miesięcy lub 12 miesięcy dla usługi Xbox Live Gold.

Poznaj ofertę home.pl dla subskrypcji Microsoft Xbox:

Jak uzyskać kod subskrypcji i aktywować go na koncie Microsoft?

Od pomysłu do pierwszej rozgrywki dzieli Cię tylko kilka minut, podczas których powinieneś dokonać wyboru właściwej dla Ciebie subskrypcji, opłacić zamówienie oraz wprowadzić otrzymany kod na koncie Microsoft (za pomocą konsoli Xbox One lub przeglądarki internetowej.

 1. Przejdź na stronę z ofertą subskrypcji Xbox Live Gold, Game Pass oraz Ultimate a następnie wybierz interesującą Cię usługę oraz okres jej trwania,
 2. Złóż zamówienie. Jeśli jesteś nowym klientem home.pl, przejdź cały proces zamówienia podając swoje dane do faktury. Jeśli posiadasz już konto w home.pl, zaloguj się aby sfinalizować transakcję.
 3. Opłać zamówienie.
 4. Na adres e-mail wskazany do kontaktu w Panelu klienta home.pl otrzymasz wiadomość z informacjami zamówieniu
 5. W wiadomości znajdziesz także krótką instrukcję aktywacji kodu Xbox Live Gold, kod aktywacyjny oraz potwierdzenie w postaci numeru seryjnego i ID transakcji.

Jeśli chcesz maksymalnie skrócić czas do aktywacji subskrypcji skorzystaj z przeglądarki internetowej:

 1. W przeglądarce internetowej przejdź na stronę redeem.microsoft.com
 2. Zaloguj się na konto Microsoft, na którym chcesz zrealizować kod subskrypcji. .
 3. Wprowadź 25-znakowy kod, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.
 4. Zatwierdź aktywację subskrypcji na swoim koncie.
 5. Subskrypcja została aktywowana. Uruchom konsolę Xbox One i wybierz gry do instalacji. Rozpocznij grę.

 

 

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie