Jak samodzielnie zarejestrować nową usługę w home.pl?

Wprowadzenie

W każdej chwili możesz zarejestrować nową usługę, np. kolejną domenę, z której skorzystasz przy projektowaniu następnej strony WWW. Proces rejestracji jest intuicyjny i pozbawiony zbędnych formalności.

Rejestracja usług home.pl realizowana jest za pośrednictwem strony WWW (https://home.pl). Po jej wyświetleniu, w jej górnej części należy wybrać interesującą Ciebie kategorię produktów lub usług.

rejestracja01.jpg
Rys. Kategorie oferowanych produktów i usług znajdziesz w górnej części naszej strony WWW.
Na stronie wybranej kategorii usług kliknij przycisk “Zamów”, który znajduje się przy interesującej Ciebie usłudze. Spowoduje to rozpoczęcie procesu rejestracji wybranej usługi.
cloud-server-zamow.png
Rys. Kliknij przycisk “Zamów”, aby rozpocząć rejestrację wybranej usługi.
Pamiętaj, że okres próbny nie obowiązuje przy domenach. Okres próbny (14 dni) dotyczy tylko usług typu serwer (np. Linia ekonomiczna, Click Shop). Więcej informacji na temat okresu próbnego znajdziesz pod tym adresem.
WAŻNE! Kliknij tutaj, jeśli jesteś zainteresowany serwerami dedykowanymi.
WAŻNE! W home.pl możesz zarejestrować nieograniczoną ilość usług. Pamiętaj jednak, że na jednym serwerze wirtualnym (np. Business Cloud Server) możesz zainstalować jeden certyfikat SSL (jeden adres IP = jeden certyfikat SSL).
Jak skorzystać z okresu próbnego na serwer? Poprzedni Dlaczego podczas rejestracji proponowany jest mi adres z *.home.pl? Następny
  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl