Jak odnowić domenę .pl na 30 dni?

Usługa Odnowienie domeny .pl na 30 dni polega na przesunięciu okresu rozliczeniowego o 30 dni od aktualnej daty wygasania domeny. Koszt takiej usługi to: 13 zł netto.

Usługa odnowienia domeny na 30 dni skierowana jest do:

 • dla posiadaczy domeny .pl – w tym adresów funkcjonalnych i regionalnych,
 • dla osób, które chcą odroczyć płatność za pełny rok abonamentowy domeny,
 • wyłącznie dla aktywnych domen .pl (nie dotyczy domen wygasłych, wymagających reaktywacji), które zarejestrowane są w home.pl.
Z oferty można skorzystać jednorazowo przy każdym kolejnym okresie rozliczeniowym.

SPIS TREŚCI

Jak można odnowić domenę na 30 dni?

Usługę można zamówić po zalogowaniu do Panelu klienta home.pl. Jeśli jeszcze posiadasz stary Panel klienta home.pl, skontaktuj się z nami.

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl.
 2. Przejdź do zakładki: Rejestracja usługi, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
 3. Znajdź i kliknij opcję: Odnowienie domeny .pl na 30 dni.Przedłużenie domeny o 30 dni
 4. Na następnym ekranie kliknij przycisk: Następna.Przedłużenie domeny na 30 dni
 5. Po kliknięciu przycisku: Następna na ekranie pojawi się obowiązkowe pole do wpisania nazwy domeny, która ma zostać odnowiona na 30 dni.
  WAŻNE! Usługa dotyczy wyłącznie domen polskich, aktualnie utrzymywanych w home.pl. Jeśli masz domenę u innego Rejestratora, możesz ją przetransferować do home.pl, a następnie zamówić usługę odnowienia domeny .pl na 30 dni.
  Parametry usługi - wpisz nazwę domeny do przedłużenia
 6. Po wpisaniu nazwy domeny kliknij przycisk: Dalej.
 7. Na ekranie zostanie wyświetlony ekran z podsumowaniem zamówienia. Wybierz metodę płatności, zaakceptuj warunki i regulaminy i kliknij przycisk: Kup, aby przejść do płatności.Potwierdź zamówienie - odnowienie domeny .pl na 30 dni

Najczęstsze pytania dot. odnowienia domen na 30 dni

Czy usługa odnowienia domen .pl na 30 dni jest dostępna na stronie home.pl?

Na stronie: home.pl/cennik dostępna jest cena usługi oraz specyfikacja domen internetowych, gdzie opisana jest usługa odnowienia domen .pl na 30 dni. Zamówienie usługi dostępne jest wyłącznie po zalogowaniu się do Panelu klienta home.pl.

Co to jest okres rozliczeniowy domeny?

Okres rozliczeniowy domeny to czas między ostatnim odnowieniem / rejestracją domeny, a jej wygaśnięciem. Więcej informacji o cyklu życia domeny. Usługa odnowienia domeny na 30 dni jest liczona jako kolejny, nowy okres rozliczeniowy.

Czy mogę odnowić domenę po wygaśnięciu?

Usługa Odnowienia domeny .pl na 30 dni dostępna jest wyłącznie dla aktywnych domen. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego – czyli wygaśnięciu domeny – wymagane jest odnowienie domeny na pełen okres abonamentowy (1 rok), aby następnie móc skorzystać z usługi Odnowienia domeny .pl na 30 dni.

Czy mogę odnowić dowolną domenę na 30 dni?

Usługa obejmuje tylko domeny z końcówką .pl, dotyczy to również domen funkcjonalnych i regionalnych.

Jak są realizowane odnowienia domen .pl na 30 dni?

Opłacenie usługi Odnowienie domeny .pl na 30 dni nie powoduje automatycznego przedłużenia domeny. Odnowienia domen w ramach tej usługi realizowane są w dni robocze. Aby zapewnić jak najszybszą realizację usługi, powinna zostać ona zamówiona i opłacona przynajmniej jeden dzień roboczy przed wygaśnięciem domeny.

Co w sytuacji, kiedy chce skorzystać z usługi w weekend, gdy wygasa mi domena?

Nie możemy zagwarantować realizacji usługi Odnowienia domeny .pl na 30 dni w dni wolne od pracy. W tego typu sytuacjach możesz skorzystać z możliwości odnowienia domeny na pełen okres abonamentowy (1 rok). Takie odnowienie zostanie zrealizowane automatycznie tuż po opłaceniu zamówienia przedłużenia domeny (np. po skorzystaniu z płatności elektronicznej).

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie