Czy mogę opłacić usługę na kilka miesięcy (stara platforma)?


Znajdziesz tutaj informacje jak opłacić usługi na okres inny niż 1 rok (np. na parę miesięcy lub wiele lat) na poprzedniej platformie home.pl.

Płatność cykliczna kartą to wygodny i bezpieczny sposób opłacania Twoich usług w home.pl. Polega na automatycznym pobieraniu opłat z Twojej karty, której dane możesz zapisać w Panelu klienta. Dzięki tej metodzie Twoje rachunki zapłacą się „same”. Jedyne, co musisz zrobić, to pamiętać o zapewnieniu środków na karcie.

Płać z Mastercard® i zyskaj do 10% rabatu
Wybierz metodę płatności cyklicznej kartami Mastercard® podczas zamawiania usług w home.pl, a otrzymasz:

  • rabat 10% na usługę G Suite,
  • rabat 10% na usługę Office 365,
  • rabat 5% na usługę homecloud backup premium L – 100 GB.

 

Jak uruchomić płatności cykliczne kartą? Zobacz wideo

W przypadku poprzedniej platformy home.pl, sugerujemy kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia czy Twoja usługa może zostać przedłużona na inny okres abonamentowy niż 1 rok.

Minimalny okres na jaki możesz opłacić domenę to 1 rok, jednak istnieje możliwość ich przedłużenia na okres inny niż tylko 1 rok (np. na 10 lat).

W przypadku usług hostingowych znajdujących się na poprzedniej platformie home.pl, istnieje możliwość przedłużenia usługi na pół roku lub nawet kilka lat z góry.

Aktualny cennik usług znajdziesz tutaj: https://home.pl/cennik

Kliknij tutaj, aby przeczytać o przedłużaniu usług na nowej platformie home.pl (na okres inny niż 1 rok, np. na 1 miesiąc lub wiele lat).

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub