Rezygnacja z usługi przed zakończeniem abonamentu


Jeśli zakupiłeś usługę w home.pl, to najprostszym sposobem rezygnacji z zarejestrowanej usługi jest brak płatności za jej przedłużenie na kolejny okres abonamentowy. Sugerujemy w takich sytuacjach poczekać na zakończenie abonamentu usługi i nie opłacać usługi na kolejny okres abonamentowy.

Rezygnacja z usług których okres abonamentowy dobiega końca

Najprostszym sposobem na rezygnację z zakupionych usług, których okres ważności dobiega końca jest brak płatności za jej przedłużenie na kolejny okres abonamentowy. W takich sytuacjach sugerujemy poczekać na zakończenie abonamentu usługi i nie opłacać jej na kolejny okres abonamentowy.

Brak płatności za usługę zostanie potraktowany jako rezygnacja z usługi.

Celem wstrzymania wystawienia Pro Formy, na podstawie której możesz dokonać przedłużenia okresu abonamentowego (opcjonalnie), a zarazem celem wstrzymania automatycznego odnawiania usługi (jeśli została włączona taka płatność dla wybranej usługi) jest skorzystanie z opcji: Zablokuj usługę z końcem abonamentu.

Jeśli dla Twojej usługi zostało już wystawione zamówienie lub Pro Forma, tj. otrzymałeś informację o możliwości przedłużenia okresu abonamentowego, możesz zgodnie z powyższym:

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak