Rezygnacja z usługi przed zakończeniem abonamentu

Jeśli zakupiłeś usługę w home.pl, to najprostszym sposobem rezygnacji z zarejestrowanej usługi jest brak płatności za jej przedłużenie na kolejny okres abonamentowy. Sugerujemy w takich sytuacjach poczekać na zakończenie abonamentu usługi i nie opłacać usługi na kolejny okres abonamentowy.

Rezygnacja z usług których okres abonamentowy dobiega końca

Najprostszym sposobem na rezygnację z zakupionych usług, których okres ważności dobiega końca jest brak płatności za jej przedłużenie na kolejny okres abonamentowy. W takich sytuacjach sugerujemy poczekać na zakończenie abonamentu usługi i nie opłacać jej na kolejny okres abonamentowy.

Brak płatności za usługę zostanie potraktowany jako rezygnacja z usługi.

Celem wstrzymania wystawienia Pro Formy, na podstawie której możesz dokonać przedłużenia okresu abonamentowego (opcjonalnie), a zarazem celem wstrzymania automatycznego odnawiania usługi (jeśli została włączona taka płatność dla wybranej usługi) jest skorzystanie z opcji: Zablokuj usługę z końcem abonamentu.

Jeśli dla Twojej usługi zostało już wystawione zamówienie lub Pro Forma, tj. otrzymałeś informację o możliwości przedłużenia okresu abonamentowego, możesz zgodnie z powyższym:

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.