Opłaciłem usługę, kiedy zacznie działać?


Płatność cykliczna kartą to wygodny i bezpieczny sposób opłacania Twoich usług w home.pl. Polega na automatycznym pobieraniu opłat z Twojej karty, której dane możesz zapisać w Panelu klienta. Dzięki tej metodzie Twoje rachunki zapłacą się „same”. Jedyne, co musisz zrobić, to pamiętać o zapewnieniu środków na karcie.

Płać z Mastercard® i zyskaj do 10% rabatu
Wybierz metodę płatności cyklicznej kartami Mastercard® podczas zamawiania usług w home.pl, a otrzymasz:

  • rabat 10% na usługę G Suite,
  • rabat 10% na usługę Office 365,
  • rabat 5% na usługę homecloud backup premium L – 100 GB.

 

Jak uruchomić płatności cykliczne kartą? Zobacz wideo

Jak włączyć płatność cykliczną kartą płatniczą w home.pl?

Rejestracja bądź przedłużenie abonamentu usługi następuje po zaksięgowaniu wpłaty. Zachęcamy do opłacania usług home.pl za pomocą płatności cyklicznych kartą płatniczą lub płatności online, dzięki temu usługa zacznie najszybciej działać.

Aby dokonać płatności online zaloguj się w Panelu klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi. Instrukcje jak wykonać płatność online krok po kroku znajdziesz pod tym adresem.

WAŻNE! W przypadku tradycyjnego przelewu, wszystkie wpłaty wykonane na rachunek bankowy home.pl i na nim zaksięgowane do godziny 19:00, rozliczane są tego samego dnia (z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt). Po zaksięgowaniu środków oraz ich rozliczeniu, następuje przedłużenie ważności usługi. W przypadku płatności wykonanych na rachunek bankowy home.pl i na nim zaksięgowanych po godzinie 19:00, zostaną one rozliczone dnia następnego (w dni robocze, od poniedziałku do piątku).
Przykład: Jeśli płatność została zaksięgowana w piątek na rachunku bankowym home.pl, to zostanie ona rozliczona tego samego dnia, także w piątek. Datą wystawienia Faktury VAT będzie data otrzymania wpłaty, czyli piątek.

Oryginał Faktury VAT w wersji elektronicznej oraz jej duplikat (w formacie pliku PDF) dostępne będą w Panelu klienta home.pl w ciągu kilku dni roboczych po zaksięgowaniu płatności. Udostępnienie Faktur VAT do pobrania najczęściej następuje w ciągu średnio 4 dni roboczych.

WAŻNE! Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak pobrać fakturę VAT lub PRO FORMĘ z Panelu klienta.

Kiedy zacznie działać domena, którą opłaciłem?

Domena będzie aktywna w czasie do 24 godzin od zaksięgowania wpłaty przez home.pl (lub od momentu aktywacji domeny w przypadku domen rejestrowanych bez opłat, na warunkach promocyjnych).

  • Więcej informacji na temat aktywacji domen po ich opłaceniu znajdziesz pod tym adresem.
  • Więcej informacji o przedłużaniu domen, którym skończyła się ważność znajdziesz pod tym adresem.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.