Opłaciłem usługę, kiedy zacznie działać?

Rejestracja bądź przedłużenie abonamentu usługi następuje po zaksięgowaniu wpłaty. Zachęcamy do opłacania usług home.pl za pomocą płatności online, dzięki temu usługa zacznie najszybciej działać.

Aby dokonać płatności online zaloguj się w Panelu Klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi. Instrukcje jak wykonać płatność online krok po kroku znajdziesz pod tym adresem.

WAŻNE! W przypadku tradycyjnego przelewu, wszystkie wpłaty wykonane na rachunek bankowy home.pl i na nim zaksięgowane do godziny 19:00, rozliczane są tego samego dnia (z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt). Po zaksięgowaniu środków oraz ich rozliczeniu, następuje przedłużenie ważności usługi. W przypadku płatności wykonanych na rachunek bankowy home.pl i na nim zaksięgowanych po godzinie 19:00, zostaną one rozliczone dnia następnego (w dni robocze, od poniedziałku do piątku).
Przykład: Jeśli płatność została zaksięgowana w piątek na rachunku bankowym home.pl, to zostanie ona rozliczona tego samego dnia, także w piątek. Datą wystawienia Faktury VAT będzie data otrzymania wpłaty, czyli piątek.

Oryginał Faktury VAT w wersji elektronicznej oraz jej duplikat (w formacie pliku PDF) dostępne będą w Panelu Klienta home.pl w ciągu kilku dni roboczych po zaksięgowaniu płatności. Udostępnienie Faktur VAT do pobrania najczęściej następuje w ciągu średnio 4 dni roboczych.

WAŻNE! Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak pobrać fakturę VAT lub PRO FORMĘ z Panelu Klienta home.pl.

Kiedy zacznie działać domena, którą opłaciłem?

Domena będzie aktywna w czasie do 24 godzin od zaksięgowania wpłaty przez home.pl (lub od momentu aktywacji domeny w przypadku domen rejestrowanych bez opłat, na warunkach promocyjnych).

  • Więcej informacji na temat aktywacji domen po ich opłaceniu znajdziesz pod tym adresem.
  • Więcej informacji o przedłużaniu domen, którym zakończył się okres ważności znajdziesz pod tym adresem.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub