Promocje w panelu klienta

W ramach panelu klienta home.pl dostępna jest zakładka Promocje, w której można odnaleźć bestsellery wśród produktów. Znajdziesz w niej również produkty, które zostały dopasowane do danego rodzaju działalności.

SPIS TREŚCI

Za pomocą Panelu klienta home.pl możesz m.in.:

  • zarządzać płatnościami za zarejestrowane usługi oraz ich ustawieniami,
  • sprawdzić wygenerowane faktury oraz inne dokumenty (np. dokumenty płatności oraz zwroty),
  • zarejestrować kolejną usługę,
  • zarządzać właściwymi oraz kontaktowymi danymi abonenta.
Panel klienta home.pl został zaprojektowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić zarządzanie usługami oraz ich zakupem. Panel klienta home.pl umożliwia zarządzanie wszystkimi usługami w jednym miejscu, np. zmiana konfiguracji, realizacji płatności czy pobieranie faktur.

Gdzie znajdę zakładkę Promocje w panelu klienta?

Pierwszą sekcją, którą zobaczysz po poprawnym zalogowaniu do Panelu klienta home.pl, jest Pulpit. Służy on do wyświetlania najważniejszych informacji na temat usług dostępnych w Panelu klienta home.pl, np. informacje o płatnościach. Pulpit jest miejscem, w którym “na skróty” wyświetlane są informacje o najważniejszych operacjach realizowanych w Panelu klienta home.pl (czyli najważniejsze powiadomienia o Twoich usługach). Również w ramach zakładki Pulpit odnajdziesz skrót do zakładki Promocje.

Pulpit w panelu klienta

Zakładkę Promocje znajdziesz również bezpośrednio w lewym menu po zalogowaniu się do panelu administracyjnego.

Promocje w lewym menu

Co znajdę w zakładce Promocje?

Odnajdziesz tu promocje dostosowane do danego rodzaju działalności, czy kategorii usług. Wśród każdego typu usług wyróżnione są także bestsellery. Klikając w interesującą Cię usługę, zostaniesz od razu przekierowany do złożenia zamówienia oraz płatności.

widok zakładki promocje

Regulaminy promocji znajdziesz pod adresem: https://home.pl/regulaminy/.
Czytaj więcej:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie