home.pl na konferencji Microsoft Technology Summit 2010

Home.pl jest jednym z największych polskich wystawców na Microsoft Technology Summit 2010. Oprócz pokazu najnowszych trendów i profesjonalnych rozwiązań hostingowych, dla uczestników tegorocznej konferencji przygotowaliśmy specjalne atrakcje.

Na stoisku home.pl, mieszczącym się w holu Sali Kongresowej, do dyspozycji uczestników MTS będzie dostępny specjalny zespół ekspertów. Na miejscu będzie można uzyskać informacje na temat aktualnej oferty home.pl dedykowanej dla profesjonalistów, a także porady w zakresie optymalizacji rozwiązań hostingowych. Szczególną uwagę nasi specjaliści zwrócą na zmiany w ofercie serwerów – Linię Profesjonalną wraz z unikatową ofertą Pomocy Premium, MultiPocztą, systemem podwójnego backupu, czy innowacyjną wirtualizacją, udostępnioną w ramach platformy hostingowej.

Ponadto goście będą mogli wziąć udział w konkursie dotyczącym telewizyjnej kampanii reklamowej home.pl. Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, m.in. poręczne, 10,1-calowe notebooki marki Acer.

Konferencja Microsoft Technology Summit 2010 odbywa się 5 i 6 października br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (Pl. Defilad 1). Goście tegorocznej edycji będą mogli uczestniczyć w 11 równoległych ścieżkach, a także 100 sesjach i warsztatach technicznych o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, posegregowanych na 13 obszarów tematycznych.

Więcej informacji o konferencji na oficjalnej stronie MTS 2010.