Sticky Notes zmienia nazwę na Memo w Windows 10

Sitcky Notes to popularna aplikacja służąca wspieraniu produktywności, którą dobrze zna każdy użytkownik systemu Windows. Niewątpliwie elektroniczne karteczki są jednym z ulubionych narzędzi wykorzystywanych, żeby na przykład wykonać szybką notatkę lub zanotować coś na później i mieć to widoczne na pulpicie swojego komputera lub ekranu.

Aplikacja Sticky Notes w Windows zmienia nazwę na: Memo.

Mimo że nazwa narzędzia Sticky Notes w dosłownym znaczeniu oznacza karteczki samoprzylepne –Microsoft znalazł alternatywę dla tej nazwy. Narzędzie zmienia nazwę z Sticky Notes na Memo. Mimo, że w chwili obecnej aktualizacja została udostępniona jedynie wąskiej grupie użytkowników Windows Insider, Microsoft zapewnia, że w niedługim czasie zmiana nazwy będzie widoczna globalnie dla wszystkich użytkowników.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem pakietu Office 365 w swojej firmie? Skorzystaj z oferty home.pl. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii.

  • +48 91 432 55 72  (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 20:00).

Office 365 z polskim wsparciem technicznym

W pakiecie posiadasz zawsze aktualną wersję wszystkich aplikacji pakietu, takich jak Word, Excel, Outlook i innych. Pracuj zdalnie z każdego miejsca.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak