NASK wprowadza zmiany w regulaminie nazw domeny .pl

Informujemy, że 25 sierpnia 2015 roku NASK udostępnił nową wersję Regulaminu nazw domeny .pl, który będzie obowiązywać Abonentów nazw domen .pl począwszy od 1 grudnia 2015 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące wprowadzonych zmian w regulaminie, można znaleźć bezpośrednio w komunikacie, który został opublikowany na stronie NASK.

WAŻNE! Ogłoszone zmiany nie mają wpływu na funkcjonowanie oraz dotychczasowy sposób świadczenia usługi nazw domen *.pl oraz *.eu w home.pl.

Jak informowaliśmy wcześniej, od 15 czerwca 2015 roku NASK przestaje być Rejestratorem domen .pl i .eu, a będzie pełnił jedynie rolę Rejestru domen .pl. Zmiana oznacza, że obecni abonenci domen *.pl oraz *.eu, zarejestrowanych bezpośrednio w NASK, będą musieli przenieść te domeny do partnerów NASK. Możliwość bezpośredniej rejestracji tych domen w NASK nie będzie już dostępna!

Abonent ma pełną możliwość zdecydowania, do którego partnera domena ma zostać transferowana. Abonenci w/w domen powinni wybrać nowego operatora do końca okresu rozliczeniowego usługi. W przypadku braku transferu przed wskazanym terminem, 1 grudnia 2015 roku, po jego przekroczeniu, NASK nie będzie umożliwiał odnowienia domeny na kolejne okresy rozliczeniowe.

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak